Máš niekedy pocit, že tvoja duša by sa naplnila pokojom a šťastím, ak by si si zbalila kufre a vyrazila niekam za hranice? Na miesto, ktoré ťa podvedome ťahá k sebe, a ktoré by sa perfektne hodilo k tvojej osobnosti? Každý z nás má totiž na tomto svete kúsok krajiny, v ktorej sa vždy bude cítiť ako doma. A to vďaka jej kultúre, prírode, pamiatkam, energii, i ľuďom, ktorí majú rovnaké nastavenie mysle.

Poď sa pozrieť na to, ktoré miesto patrí k tebe na základe toho, do akej skupiny sa dokážeš zaškatuľkovať podľa tvojej osobnosti.

Sebavedomá bohyňa

Tvoje ego je vysoké, no neprepadáš šialenej predstave o tom, že si stredobodom vesmíru. I keď, nevadilo by ti ním byť. Staráš sa o svoj vzhľad, miluješ dobré jedlo, nákupy a pre svoju prácu si zapálená. Rovnako tak aj pre muža, ktorý si získa tvoje srdce. Si zábavná a priateľská, aj keď na prvý pohľad pôsobíš nedostupne a odmerane.

Miesta, kde sa budeš cítiť sama sebou: Dubaj, Miláno, New York.

Umelecká duša

Miluješ ticho a zároveň hudbu, bavia ťa DIY projekty a harmóniu nachádzaš v umení. Si pokojný typ človeka, ktorý rád premýšľa o význame života, no tiež sa necháva unášať svojimi snami. Rada pomáhaš ľuďom, si vždy otvorená vypočuť si ich, a úprimnosť kladieš na prvé miesto. Aj keby mala pravda zraniť. Pohár vína v ruke a kniha v ruke, to je to, čo máš radšej než bujaré párty.

Miesta, kde sa budeš cítiť sama sebou: Porto, Rím, Kodaň.

Bláznivá optimistka

Si veselý človek, ktorý sa neustále usmieva a rozdáva svoje optimistické energie okoliu. Nemáš problém nadviazať nové kontakty, rada cestuješ, skúšaš nové veci, ale vieš si vychutnať aj chvíle osamote. Tvoji priatelia ťa nemusia presviedčať na bláznovstvá, vždy si za. V srdci máš vášeň, ktorá horí pre tvoju rodinu a najbližších, ktorých si budeš vždy chrániť.

Miesta, kde sa budeš cítiť sama sebou: Barcelona, Mexiko, hocikde v Grécku.

Večná romantička

V oblakoch nie je tvoja hlava, ale srdce. Si rozumný človek, ktorý má jasné životné priority, no keď ide o lásku, dokážeš jej podmaniť celý život. Si tak trochu žienka domáca, no tebe to nerobí problém, práve naopak, si rada, keď sa môžeš o niekoho či niečo starať. Si zodpovedná, dobrosrdečná a tak trochu i naivná, pretože veríš iba v dobro.

Miesta, kde sa budeš cítiť sama sebou: Praha, Paríž, Florencia.

Tichá pozorovateľka

Hovorili ti aj bifľoška, no to nie je to správne pomenovanie. Si múdra, máš prehľad, no si viac uzatvorená do seba. Máš svoj okruh známych a pred cudzími sa cítiš byť neistá. Radšej len v tichosti pozoruješ svet okolo seba. Máš rada filmovú pohodu, knihy, prírodu, zvieratá. Je v tebe ukrytý aj kus sarkazmu, no ten si nechávaš na situácie, kedy sa to najviac hodí.

Miesta, kde sa budeš cítiť sama sebou: Londýn, Amsterdam, Berlín.

Veselá pohoďáčka

Si typ ženy, ktorá miluje domácu pohodu, svoju rodinu a jej cieľom je žiť v láske niekde vo vysnívanom domčeku. Si šikovný človek, ktorý sa o seba dokáže postarať, vieš nájsť rovnováhu medzi spoločenským životom i pokojom. Máš svoje zásady a si tak trochu konzervatívnejšia ako tvoje kamarátky, pre ktoré si ale stále bútľavou vŕbou. Na ľudí pôsobíš veľmi slušne a dôveryhodne.

Miesta, kde sa budeš cítiť sama sebou: kdekoľvek u nás na Slovensku, v Česku a v Poľsku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.