Pexels/Cottonbro
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Chceš si v posteli poriadne užiť, no nemáš šťastie na mužov? Možno si vyberáš tých nesprávnych. Vďaka dnešnému kvízu odhalíš, aký typ chlapa sa k tebe do postele hodí. 

Pusti sa do neho a nechaj sa prekvapiť výsledkom.

Koľkokrát do týždňa sa chceš milovať?

Aký typ milovania máš v posteli rada?

Pexels/Valeria Boltneva

Aká odpoveď ťa najlepšie vystihuje?

Aké hračky pre dospelých by si bez problémov vyskúšala?

Spokojný pár v objatí Pexels/Dziana Hasanbekava

Čo by si najradšej robila po milostných radovánkach?

Kedy si vieš túto intímnu aktivitu vychutnať najviac?

Pexels/Andrea Piacquadio

Akú vlastnosť si na mužovi vážiš zo všetkých najviac?

Aký typ muža sa hodí k tebe do postele, podľa tvojej osobnosti
VÁŠNIVÝ
Najviac k tebe pasuje vášnivý typ muža, pretože si v posteli rada užívaš. Nerobí ti problém meniť polohy, experimentovať alebo kričať hrubé slová. Nechceš zažívať v spálni nudu, preto k sebe potrebuješ chlapa, ktorý sa o teba dokonale postará a bude vedieť, kde sa ťa má dotknúť.
LÁSKAVÝ
Potrebuješ k sebe muža, ktorý je ochranársky typ. V živote si toho zažila veľa, preto od chlapa vyžaduješ, aby si sa pri ňom cítila bezpečne a milovane. Láskavý typ je presne pre teba, žiadny iný by sa k tebe nehodil viac. V posteli potrebuješ nehu a romantiku.
PÁN PERFEKTNÝ
K tvojej osobnosti sa najviac hodí typ muža, ktorý má všetko. Na jednej strane vie byť v posteli vášnivý a hrubý, no na druhej sa vie s tebou pomilovať veľmi nežne a pomaly. Vyhovuje ti to tak najviac, pretože máš rada zlatú strednú cestu. V živote si vieš vybrať z každej ponuky to najlepšie.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy