Ľudia a okolnosti sa menia. Niektorí ľudia prichádzajú, niektorí odchádzajú, ale tí praví tu sú stále.

Nejeden z nás mal už určite takú chvíľku,kedy sme sa sami seba pýtali ako je to možné, že ľudia, s ktorými sme boli nonstop sú pre nás teraz úplne neznámi. Prečo je to tak? Je to našou vinou alebo je to vinou toho druhého? Často sa stáva,že sa netreba ani pohádať ale záujem oboch ľudí o to aby sa stretávali upadne.
Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com
Ľudia sa priatelia kvôli tomu, že si rozumejú si, majú si čo povedať, majú spoločné záujmy alebo majú rovnaký zmysel pre humor. Ale ako to je zvykom nič netrvá večne a aj tí najlepší kamaráti sa raz stanú neznámymi. Nezáleží na tom prečo. Dôvody sú všelijaké. Nemali na seba čas, nevenovali si dostatočnú pozornosť, pohádali sa alebo čokoľvek iné. Spomienky nám ostanú navždy. Dokonca aj tie spomienky, ktoré nie sú  veľmi pekné. Budeme sa k nim vracať, keď budeme niekomu opisovať veci, ktoré sa nám stali alebo si budeme prezerať fotky. Spomienky ťa budú prenasledovať a budú tu stále.
Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com
Aj keď máš pocit, že vina je len v tom druhom tak si polož otázku čo si spravila preto, aby si to priateľstvo zachránila. V každom vzťahu sú dvaja, takže aj v tom vašom, nech je už akýkoľvek máte podiel viny narovnako. A pokiaľ máte byť kamaráti tak sa k sebe vrátite a všetko čo sa medzi vami stalo si vysvetlíte. Možno to nebude také ako to bývalo predtým ale môže to byť ešte lepšie.
A preto, aby si tomu predišla ti poradím jedno. Váž si čo máš, skôr ako o to prídeš.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.