Sklamania, sklamania, sklamania. Toľko sme ich už my ženy zažili, no nie? Určite si si už neraz položila otázku. Je chyba vo mne, že som mu uverila? Alebo v tom, že som mu toľkokrát odpustila? Alebo som sa až príliš do neho zaľúbila? Alebo je jednoducho chybný on? Takýchto otázok by si si milá žienka mohla položiť milión.

Čo tak zabudnúť na to zlé, na všetky tie podrazy, klamstvá, osočovania a začať žiť život odznova? Možno si myslíš, že neviem o čom píšem, že aké je to pre mňa ľahké písať o tom, keď som určite nič nezažila, ale ver, že aj ja som zažila tých sklamaní, podrazov, klamstiev a obmedzovania neúrekom. Preto som sa odhodlala začať písať tebe. O tej sklamanej a smutnej žene, ktorá za nič nemôže a predsa si odskákala toho tak veľa. V prvom rade najdôležitejšie je zabudnúť. Zabudnúť naňho, začať sa venovať iným aktivitám.

Chodiť častejšie s priateľkami na kávičky trošku poklebetiť, alebo ísť na nákupy, začať sa venovať nejakému športu a keď na takéto veci nemáš absolútne náladu, alebo keď nie si ten typ človeka, ktorý by chcel byť v prítomnosti ľudí, tak jednoducho začni čítať nejakú knihu, alebo si kúp domáceho maznáčika, ľahni do vane na dve hodiny a sústreď sa iba na seba. Porozmýšľaj o svojich krátkodobých cieľoch a sústreď sa na ne.zdroj: pexels.com

Určite máš teraz v hlave, v tele mnoho pocitov. Si smutná, sklamaná, cítiš sa bezmocná, nebaví ťa ani len žiť, ale zober si to tak, že o pár rokov zabudneš na to, že nejaký ten úbožiak, ktorý ti tak ubližoval vôbec existuje. Musíš myslieť na to, že ťa táto životná chyba posunula vpred. Otvorila ti nové dvere. Nový život. Nové príležitosti.

Si sama sebe pánom milá žena a tam vonku určite čaká niekto, kto tie zlomené časti tvojho srdiečka opäť poskladá dokopy. Som si istá, že si už tak blízko nikoho nepustíš, ale ver, že raz príde ten pravý, budeš to cítiť. Budeš to cítiť intenzívne dokonca aj na končeku prsta. Len jemu otvoríš svoju ubolenú dušu a dáš mu svoje telo. A keď sa mu celá otvoríš, on urobí pre teba to isté. Vtedy nastane ten moment, keď sa vám vaše duše spoja v jedno a vtedy pocítiš, čo je to pravá láska. Budeš ju cítiť, vnímať pri každom jeho dotyku.zdroj: unsplash.com

Keď budeš počuť jeho hlas, keď vloží svoju ruku do tej tvojej, keď ťa pobozká na čelo a povie ako veľa pre neho znamenáš, keď si ťa pritisne do svojho náručia a povie, že jeho srdce bije iba pre teba..presne vtedy ti bude hladiť tvoju ubolenú dušu milá žena. Budeš sa cítiť ako jeho kráľovná a on ako tvoj kráľ.

Budeš sa cítiť opäť tak silná a nezlomná. On ťa postaví znova na nohy a budete si spolu kráčať životom ako nerozlučný pár… Tak šup žienka, chcem vidieť úsmev na tvári a hlavu hore. Zlom väz.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.