Ďakujem ti za to, že si stále súčasťou môjho života, aj napriek tomu, že sme od seba kilometre vzdialené. Stále ťa cítim vedľa seba.

Ďakujem ti za to, že ma neustále dvíhaš zo zeme, aj napriek tomu, že to nemáš rada. Robíš to prostredníctvom video hovorov, správ či telefonátov.

Ďakujem ti za to, že si stále tá istá, stará dobrá priateľka, s ktorou som vyrástla. Aj napriek tomu, že už si vydatá a máš deti.

Ďakujem ti za to, že lámeš všetky bariéry medzi nami a aj napriek časovej tiesni a vzdialenosti sa stále stretávame. A zistíme, že sa za tie roky absolútne nič nezmenilo. 

Ďakujem ti za tvoje dlhodobé priateľstvo, ktoré je večné. Ďakujem ti za to, že si príkladom priateľstva, ktoré zotrvá, nehľadiac na to, čo sa stane.

Ďakujem ti za tvoje najvrúcnejšie objatia a privítania.

Ďakujem ti za to, že si vo mňa verila, aj napriek tomu, že si nerozumela ničomu, čo robím.

Vďaka ti za tvoju starostlivosť, keď som na tom nebola zrovna najlepšie.

Vďaka ti za to, že neustále stojíš po mojom boku a keď sa opäť stretávame, si za každú srandu. Vďaka tebe si odnášam z nášho stretnutia neskutočné spomienky a tie naše bláznivé príbehy budem raz rozprávať svojim deťom. 

zdroj: unsplash.com

Vďaka ti za ochotu cestovať za mnou cez pol republiky, len preto, aby si ma mohla vidieť.

Ďakujem ti za to, že ma máš tak veľmi rada bez ohľadu na to, ako som sa za tie roky zmenila.

Ďakujem ti za to, že si mi dovolila zmeniť sa a podporuješ ma v ceste za mojimi snami.

Vďaka ti za všetko, čo si doteraz pre mňa spravila a čo neustále ešte robíš.

Ale najviac ti moja vďaka patrí najmä za pocity bezpečnosti. Vďaka ti za to, že mi dávaš pocítiť, že sa môžem k tebe kedykoľvek vrátiť, nehľadiac na to, ako dlho sme sa nevideli. 

Vďaka ti za to, že si nedovolila, aby čas a vzdialenosť zničili naše priateľstvo.

Vďaka ti za všetky odpustenia a povzbudivé slová.

A v neposlednom rade ti chcem poďakovať za tvoju ochranu pred všetkými ťažkosťami, prekážkami, ničivými dňami a bezsennými nocami.

 

Ďakujem ti za to, že si mi pomohla nájsť cestu, keď som sa stratila a za otvorenie dverí, akonáhle som na ne klopala a potrebovala pomoc.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.