Dve ženy spája priateľstvo

Sú veci, ktoré každé priateľstvo iba posilnia. Také, ktoré nemôžeš robiť s nikým iným, len so svojou dobrou kamarátkou. Ale sú aj veci, ktorým by ste sa mali rozhodne vyhnúť. Aj keď sa môžeš zdať, že sú dobrý nápad, a že vám prinesú isté výhody, nakoniec to môže skončiť úplnou katastrofou.

Dokážu vaše priateľstvo totiž naozaj preskúšať a poznačiť tak, že už to nikdy nebude také, ako predtým. Ak vám to vôbec vydrží. Takže, ak si jedna druhú vážite, na nasledujúce 3 veci radšej zabudnite.

Spoločné bývanie

Byť spolu oveľa častejšie? To znie super, no nie? Môžete sa vykecávať koľko chcete, pomáhať si, robiť si beauty posedenia, ale hlavne, nebudete v byte s niekým, koho vôbec nepoznáte. Avšak, je veľký rozdiel medzi tým, ako spolu vychádzate, keď ste spolu pár hodín (či pár dní na dovolenke) a tým, že by ste spolu naozaj žili.

Veľmi rýchlo prídete na to, že doma máte iné (zlo)zvyky, že sa nezhodujú vaše predstavy o udržiavaní domácnosti a zrazu by z toho bola ponorka. Nemali by ste sa o čom baviť, lebo by ste o všetkom hneď vedeli. Už si nebudete vzácne a môže to skončiť nepríjemnou hádkou, ak si poleziete na nervy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Práca vs. voľný čas

Veľmi podobné je to aj s prácou. Tá by sa nikdy nemala prelínať so súkromným životom. Keď spolu napríklad zdieľate jednu kanceláriu, opäť je to na vás príliš veľa času a už sa vám nebude chcieť tráviť ho spolu aj po robote. Nehovoriac o tom, že si môžete byť konkurenciou, že budete chcieť veci robiť inak, či si sadnete v partii s niekým, koho tá druhá nemá rada.

Podnikateľský plán

Pri práci ešte ostaneme, ale tentokrát v smere takom, že by ste sa chceli pustiť do niečoho vlastného. Biznis je tvrdá lekcia pre každého a často na neho doplatí práve súkromný život. A nebudeme si klamať, nielen smerovanie podnikania, ale hlavne peniaze vedia byť tým, čo vás rozzúri. Zahodíte roky priateľstva kvôli tomu, že podnikanie nešlo tak ľahko ako priateľstvo?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife