Instagram/danielatwiins

Po dvoch rokoch vzťahu, ktorý vyzeral ukážkovo, prekvapila dvojica Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka fanúšikov rozchodom. V novembri minulého roka potvrdili, že už spolu netvoria pár a na svedomí to mal mať práve mladý športovec. Ako informuje portál čas.sk, futbalista mal vraj pristúpiť aj k radikálnemu kroku.

35-ročnej speváčke zo sesterského dua Twiins sa život v posledných mesiacoch poriadne zmenil. Po tom, čo sa na verejnosť dostala informácia o konci jej vzťahu, sa rýchlo presťahovala aj spolu s dcérkou Lindou, ktorá má aktuálne 2 roky, späť na Slovensko do rodičovského domu.

Aj keď sa ani jeden z dvojice bližšie k dôvodom rozchodu nevyjadril, ich blízky zdroj uviedol, že Stano k nej už necítil to, čo na začiatku a nepáčilo sa mu, že po pôrode pribrala.

Takéto slová by nepotešili žiadnu ženu. „Mňa to zaskočilo tiež. Bolí to a nateraz sa necítim nijako k tejto téme vyjadrovať,“ uviedla vtedy Daniela. Aby toho nebolo málo, klebetilo sa aj o tom, že 27-ročný futbalista má mať po svojom boku už aj novú partnerku.

Teraz však vyšlo najavo, že k svojej bývalej polovičke a ich spoločnej dcérke sa mal zachovať i po rozchode naozaj nepríjemne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News