Zatiaľ čo si Jasmina Alagič Vrbovská užíva rodinnú dovolenku pri mori, mnoho jej fanúšikov i neprajníkov rieši kauzu „pizza a kolagén“. Tá nešťastne vznikla po jednom videu, ktoré si 32-ročná moderátorka pridala na svoj instagramový profil a spôsobila ním rozhorčenie odborníkov z Fitclan-u.

Sympatická a vždy veselá Jasmina, ktorá sa stíha venovať nie len manželovi Patrikovi a synčekovi Sanelovi, ale aj pracovnej činnosti, sa nevyhýba ani lukratívnym spoluprácam. So známou návrhárkou vytvorila vlastnú kolekciu oblečenia, ktoré zožalo obrovský úspech.

Rovnaký úspech si môže pripísať aj za edíciu kolagénov, ktoré vytvorila spolu so Zuzanou Strausz Plačkovou, ktorá je ich predajom u nás najznámejšia.

Ich spoločné limitované dielo pod názvom „Bikiny body“, ktoré je už dnes vypredané, bolo prezentované ako výživový doplnok s pridanou hodnotou odvodňovania tela. Teda, v preklade, ak chcú ženy ubrať z váhy a centimetrov, toto by im malo pri tom pomôcť.

Veľký záujem a vypredané zásoby svedčia o tom, že Jasmina a Zuzana trafili na trhu do čierneho. Aj keď účinky kolagénu mnoho ľudí spochybnilo, nič nerozbúrilo väčšie ohlasy ako veta: „Môžem žrať pizzu na večeru, pretože ju vďaka kolagénu odvodním. Tak, ako vy všetky, ktoré ste vykúpili aj poslednú dávku bikini body kolagénu,“ ktorú vyslovila moderátorka v príbehu na Instagrame, na ktorom sedela naozaj nad pizzou v reštaurácii.

Toho sa chytilo hneď niekoľko odborníkov, ktorí sa na túto tému vyjadrili, aby ľuďom predložili zopár faktov o účinkoch kolagénu. Medzi nimi aj obľúbená stránka Fitclan.

Jasminine video a vyjadrenie fitness portálu si môžeš pozrieť vo videu

Aj Jasmina si na svoj profil pridala vyjadrenie, ktoré má, zdá sa, spojitosť s touto situáciou. V ňom vyzýva ľudí k tomu, aby sledovali na sociálnych sieťach ľudí, ktorí ich zaujímajú a inšpirujú, nie iritujú.

Je dosť možné, že jej veta o jedení pizze a odvodnení znie síce pre niekoho nešťastne, no vznikla spontánne, keďže sa chcela poďakovať za vypredanú limitku v čase, keď bola práve na večeri. A ako ju všetci poznáme, vtipné komentáre dokáže vystrúhať v každom momente.

Zdroj: Instagram/fitclan

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.