instagram/jasmina_alagic

Jasmina Alagič Vrbovská, úspešná moderátorka, podnikateľka a influencerka, má za sebou úspech, ktorý sa podarí len málokomu. 32-ročná sympatická mamička sa môže pýšiť tým, že sa jej splnil ďalší sen. Ako inak, o svoju radosť sa potešila s fanúšikmi na Instagrame.

Jasmina, ktorú už čoskoro môžeme vidieť na obrazovkách televízie JOJ ako moderátorku veľkej šou Česko Slovensko má talent, je vždy optimisticky naladená, pripravená pracovať a snívať vo veľkom. Jeden z materiálnych snov, ktorým je chata v horách, sa už realizuje a nedávno sa rozhodla aj pre bývanie pri mori.

Vďaka svojej osobnosti a koreňom sa o nej však už vie aj v zahraničí.

Dokonca sa dostala až na titulku jedného z časopisov, ktorý sa predáva po celom Balkáne. O jej úspechoch tak vedia aj tam a prostredníctvom rozhovoru sa tak ľuďom snažili priblížiť ich rodáčku.

Neberte to, prosím, ako chválenkárstvo, chcem sa iba podeliť o obrovskú radosť, ktorú mám z toho, že môžem byť na titulke Bosanskeho časopisu, ktorý sa rozváža do celého Balkánu. Ja som tak veľmi šťastná z nádherného rozsiahleho rozhovoru, ktorý sme urobili a predovšetkým z toho, že niekto tam si sám všimol, že niekde tu je akási Jasmina, o ktorej chcú vedieť trošku viac,“ napísala k fotografii časopisu, ktorú pridala na svoj Instagram.

Príspevok začala slovami „Dreams come true“ čo znamená, že sa jej týmto splnil sen. Keďže miluje a hrdo prezentuje svoju krv a kultúru, ktorá jej na Slovensku určite chýba, je to pre ňu veľké potešenie.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News