Poznáte to. Každá chceme byť krásna, štýlová a trendy. Jednoducho chceme vyzerať skvelo. Aj preto sledujeme všetky novinky, ktoré do sveta kozmetiky pravidelne prinášajú výrobcovia zo všetkých kútov sveta. Produktov sú tisíce a vybrať si ten správny, nemusí byť pre vás vždy ľahké. Navyše, trendy sú trendy, a to platí aj pre účes, make-up či nechty. Ak vás preto zaujíma, čo je vo svete vizáže a starostlivosti o pleť, vlasy, pokožku či nechty nové, vieme, kde sa zastaviť. V bratislavskej Inchebe sa už tento piatok a sobotu (8.-9. februára 2019) koná veľtrh kozmetiky Interbeauty, kde na vás čakajú aktuálne novinky aj skutoční odborníci, ktorí z vás vykúzlia úplné novú ženu.

Inšpirácie pre bežné dámy i profesionálky

Známy veľtrh zakaždým prinesie niečo nové. Tentokrát medzi jeho novinkami nájdete hybridné očné tiene, ktoré budú určite veľmi praktickým doplnkom do vašej kabelky. Plnia totiž funkciu 3 v 1, a tak ich viete využiť ako očné tiene, linku aj farbu na obočie súčasne. Vlasovú kozmetiku doplní krémová farba na vlasy s výťažkom z para orechov, šampón na neutralizáciu žltého pigmentu či vynikajúci a voňavý arganový olej na tvár, ruky a telo. K tomu laky vyvinuté v kombinácii akrylového a gélového systému a fantastické výživové pleťové ampulky, z ktorých si vyberie úplne každý.

Vizáž na nespoznanie len za pár minút

Ak túžite po zmene, Interbeauty je skvelou príležitosťou, kde sa oplatí začať. Profesionálnych vizážistov je tu viac než dosť a keď si vás vezmú do parády, vykúzlia z vás novú ženu len za pár minút. Poradia, aký strih účesu pristane vašej tvári najlepšie a ktorý typ líčenia zvoliť na bežný i slávnostný deň. Váš nový look doplnia krásne upravené nechty a čo je dôležité, všetko to bude úplne zadarmo. Navyše,  tešiť sa môžete aj na vystúpenia známych vizážistiek a influenceriek Lucie LUCID Sládečkovej a Zuzany Šutjakovej, ktorých rady tiež určite budú stáť za to.

Líčenie v odtieňoch červenej aj v štýle „evolúcie“

Interbeauty však nie je len o novinkách, ale aj o skvelých a úchvatných výkonoch skutočných dizajnových majstrov. Tí sa predstavia v súťaži dekoratívneho a vlasového stylingu pod názvom Interbeauty Trophy, kde tento rok dominuje červená. Svoje umenie naživo predvedú aj body painteri, ktorí farbami na telách modeliek a modelov vykúzlia čosi skutočne nevídané: krásne skvosty tajomnej a rúškom zahalenej témy s názvom „evolúcia.“ Po prvýkrát sa tu bude konať aj 1. medzinárodná súťaž v microbladingu a mikropigmentácii obočia.

MMG Freedom Barbers ako módni guruovia

Už dávno neplatí, že veľtrh kozmetiky patrí iba dámam. Tentokrát si organizátori pripravili niečo aj pre mužské osadenstvo. V expozícii známej a veľmi obľúbenej značky MMG Freedom Barbers sa páni budú môcť dať upraviť za symbolické ceny. Výťažok z nich potom barberi darujú na dobročinné účely. Nielen pánske publikum však čaká prvá MMG Fashion Show. Tá bude ukážkou módnych značiek a vlasových strihov, ktoré budú prezentované v troch hlavných témach: Street Style, Sport Style a Classy. Takže pozor, ak chcete mať doma moderného a štýlového muža, zoberte ho na Interbeauty so sebou!

Interbeauty sa koná spoločne s najväčším Svadobným veľtrhom, kde sa prípravou svojho „veľkého“ dňa budú môcť inšpirovať všetky budúce nevesty a ich ženísi.

 

PR článok vznikol v spolupráci s Interbeauty

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.