Kráľovná
Pexels/Dellon Thomas

Už si sa dozvedela, ktoré ženské znamenia milujú luxus. V tomto článku sa môžeš zase dočítať o tom, čoho si kráľovná. Tvoje znamenie ti odhalí, čo v tvojom živote prevyšuje.

Kráľovná krásy

Medzi kráľovné krásy sa radia ženy, ktoré sa narodili v znamení Býka, Váhy a Panny. Tieto znamenia sa radi starajú o svoj vzhľad, vždy si potrpia na to, ako vyzerajú a neznesú, ak sa im plány neuskutočnia podľa predstáv. Zbožňujú mať všetko dobre zorganizované.

Farebné linky na dievčati
zdroj: Pexels/Anastasiya Gepp

Kráľovná drámy

„Drama queen“ sú zase ženy, ktoré majú ako znamenie Blížencov, Barana a Leva. Vedia všetko zveličovať a urobia z komára somára. Nemajú v živote nadhľad, pretože berú veci príliš vážne a žiarlia. Ich najhoršia vlastnosť je žiarlenie, lebo si myslia, že nie sú dosť a svojmu partnerovi tak musia robiť scény.

Kráľovná selfie

Miluješ selfie? Potom je dosť pravdepodobné, že si sa narodila buď v znamení Raka alebo Škorpióna. Hoci to tak nevyzerá, tieto znamenia sú sebecké a majú radi len seba. Milujú sa na seba pozerať do zrkadla, preto si často robia selfie. Zbožňujú komplimenty a pochvaly, lebo vtedy vedia, že ich snaha za niečo stojí.

Žena s kávou v ruke si robí selfie
zdroj: Pexels/George Dolgikh @ Giftpundits.com

Kráľovná nákupov

Nakupovať zase milujú ženy, ktorým vládnu znamenia Ryby a Strelec. Dokážu tvrdo pracovať, preto vedia, čo si zaslúžia. Míňať peniaze im neprekáža, lebo sú si vedomé svojej ceny a aj toho, že bez práce nie sú koláče. Ak by nepracovali v práci, samozrejme, že by nenakupovali. Keďže sú však poctivé a rozumné, svoje peniaze si míňajú na veci, ktoré skutočne potrebujú.

Kráľovná všetkých

A kráľovné zo všetkých kráľovien sú jedine ženy, ktoré sa narodili ako Kozorožec a Vodnár. Tieto znamenia majú vznešené povahy, preto sa nemôžeš diviť, že sú tu. Sú múdre, milujú inteligentný humor a keď idú za svojimi snami, nikto ich nezastaví. Kozorožec a aj Vodnár dodržujú etiketu a vedia, ako sa majú v spoločnosti správať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy