Unsplash/Amir Taheri

Ďalší týždeň a ďalšie povinnosti pred tebou. Myslíš si, že ťa čakajú pohodové alebo náročné dni? Ak si netrúfaš uhádnuť, čítaj ďalej. Všetko sa dozvieš v našom týždennom horoskope.

Baran

Tento týždeň by si sa mala zamerať na to, aby si svoje povinnosti stihla odovzdať ešte skôr, než je deadline. Vďaka tomu budeš mať čas na rodinu, ktorá to patrične ocení. Taktiež by si mala tráviť veľa času na čerstvom vzduchu, pretože len ten ťa dobije pozitívnou náladou. Pokiaľ by si nebola veselá, robila by si jednu chybu za druhou.

Býk

Dávaj si pozor na financie. Obdobie nakupovania vianočných darčekov je tu, preto by si mala byť rozvážna a všetko dôsledne naplánovať a rozpočítať. Ak to neurobíš, môže sa stať, že by si zostala bez peňazí, ktoré potrebuješ. Tento týždeň míňaj s rozvahou a všetko si dvakrát dobre premysli. Ľudia nepotrebujú veľa materiálnych vecí, stačí im tvoj čas.

Blíženci

Tento týždeň sa venuj všetkým koníčkom, ktoré máš. Vďaka tomu si uvedomíš, ako ich miluješ a aká si bola hlúpa, keď si ich zanedbávala. Či už pôjdeš na turistiku, plávať, cvičiť, kresliť, piecť koláče alebo sa budeš učiť cudzí jazyk, je len na tebe. Niečím malým si urob radosť každý deň, pretože raz sa obzrieš späť a pochopíš, že na tých maličkostiach stojí celý svet.

Rak

Zameraj sa na to, aby si bola celý týždeň úprimná. Iba otvoreným rozhovorom a úprimnosťou môžeš budovať kvalitné vzťahy. Pokiaľ máš niečo, čo ti na partnerovi prekáža, daj mu to najavo. Ak sa ti niečo nepáči v rodinnom živote, taktiež tú osobu konfrontuj a ukáž, že vieš komunikovať a riešiť problémy. Tento týždeň ti dá veľa lekcií.

Lev

Tvoj týždeň nebude optimistický, no to nie je dôvod na to, aby si bola smutná. Napriek tomu, že sa ti niektoré veci nepodaria tak, ako si predstavuješ, zostaň stále veselá a milá. Len vďaka tvojej láskavosti budeš mať okolo seba ľudí, ktorí ti so všetkým pomôžu a poradia. Na konci týždňa si povieš, že sa to všetko dalo zvládnuť.

Panna

U teba je veľmi pravdepodobné, že sa tento týždeň posunieš o krok ďalej. Či už to bude v pracovnom alebo súkromnom živote, je otázkou času. Partner ťa môže požiadať o to, aby si sa k nemu nasťahovala, no rovnako môže tvoj šéf povedať, že sa posunieš o pozíciu vyššie. Rozhodne sa máš na čo tešiť, no nezabudni stáť pevne na nohách.

Váhy

Keď si ráno povieš, že tento týždeň sa ti vydarí, naozaj to tak bude. Na vlastnej koži pocítiš silu mysle a pozitívnych myšlienok. Vďaka tomu prežiješ nenáročný týždeň, ktorý bude sprevádzaný priateľmi, rodinou a partnerom. Nečaká ťa žiadna hádka, žiadne nedorozumenia a ani nespôsobíš problémy. Všetko pôjde ako po masle.

Škorpión

Tento týždeň si nastav tvrdšie hranice. Si príliš dobrá na ľudí, ktorí si to ani nezaslúžia. Mala by si sa nad sebou zamyslieť a porozmýšľať nad tým, čo ti to prináša do života. Ak ťa to len vyčerpáva, prestaň s tým. Venuj všetku lásku, ktorú si doteraz len rozdávala, najprv sebe a až potom ostatným. Uvidíš tie zmeny, ktoré sa začnú diať.

Strelec

Využi svoj talent na to, aby si si naplánovala vianočné sviatky a dovolenku. Budeš to mať teraz v práci náročnejšie, no keď pôjdeš na 120 %, cez Vianoce si oddýchneš tak, ako už dlho nie. Je to naozaj pravda – ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. Neboj sa investovať čas do svojej budúcnosti, ak vieš, že môže byť krásna.

Kozorožec

Tento týždeň sa ospravedlň všetkým ľuďom, ktorým si v poslednej dobe ublížila. Pokiaľ by na teba boli stále nahnevaní, tvorilo by sa medzi vami napätie a odpor, ktorý by bol stále väčší a väčší. Neboj sa ukázať svoju jemnú a citlivú stránku tak, že za nimi prídeš a ospravedlníš sa. Uvidíš, že si to od teba budú ceniť a neprestanú sa s tebou priateliť.

Vodnár

Pravdepodobne ťa tento týždeň niekto sklame. Maj oči otvorené, pretože nikdy nevieš, ktorá osoba to bude – či niekto z blízkych ľudí alebo niekto z kolegov. Nerozširuj o sebe súkromné informácie, nerozprávaj sa o citlivých veciach a buď rezervovaná. Vďaka tomu sa ti podarí zachovať čisté meno a osoba, ktorá ťa sklame, veľmi rýchlo pochopí, že si dobrý človek a bude ľutovať.

Ryby

Tento týždeň budeš prekypovať nápadmi. Vďaka tomu nájdeš stratené sebavedomie a znovu si uvedomíš, že si veľmi šikovná. Dariť sa ti nebude len v pracovnom živote, no najmä v tom osobnom. Posledné obdobie si nemala šťastie na lásku, čo sa môže tento týždeň zmeniť. Keď spoznáš muža, ktorý ti padne do oka, pozvi ho na rande, nemusíš byť predsa ako „zľaknutá ryba“. Môže sa z toho vyvinúť krásny vzťah ešte pre sviatkami.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy