instagram/nastjastasia

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nikdy nikoho neprinútiš, aby ťa mal rád. Niektorí ťa majú radi preto, lebo musia (napríklad taká rodina, však?) a iní preto, lebo im sedí tvoja osobnosť. Aj keď každý preferuje iné správanie a charakter, nasledujúce 3 znamenia patria k tým, ktorých má snáď každý rád. Pýtaš sa prečo?

Rak

Človek narodený v tomto znamení je veľmi priateľský, rodinne založený a citlivý. Nie je to ten typ, ktorý by ťa podrazil či ohováral. Práve naopak, vždy pomôže. Taký dobrák od kosti.

Je to ten človek, ktorého má v partii každý rád, pretože je veselý a drží sa svojich hodnôt. Vypočuje si ťa, poradí ti a nikomu tvoje tajomstvo nevyzradí.

Váhy

Aj človek v znamení Váh je mimoriadne obľúbený, najmä pre svoju priateľskú povahu a vždy optimistické myslenie. Je vždy spravodlivý a bojuje za rovnaké práva pre všetkých, preto v ňom ľudia vidia niekoho, kto za nimi bude vždy stáť.

Miluje pokoj, harmóniu a neznáša hádky, ktorým sa vyhýba. A s kým sa nehádaš, s tým sa nehneváš, že? Okrem toho má skvelé rečnícke schopnosti a vkus, ktorý na ňom mnohí obdivujú.

Panna

Pre Pannu je typické chladné a rozumné uvažovanie. Miluje organizovanie a nenechá sa ovládať emóciami. Preto to nie je človek, ktorý v afekte vybuchne. Život s týmto znamením je pokojný.

Je to obetavý človek, ktorý priateľovi vždy pomôže, veľakrát aj na vlastný úkor. Často sa preto vyskytuje v profesiách, ktoré iným pomáhajú. Dobrá pani učiteľka či milá sociálna pracovníčka – jednoducho tie, ktoré všetci zbožňujú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy