Vyznať sa v ľuďoch nie je vôbec ľahké. Najmä, ak nevieme, či danému človeku môžeme veriť alebo jeho slová nebrať vážne. Odhaliť ho ti pomôžu nie len podvedomé znaky tela, ale aj jeho celková osobnosť. Ak sa narodil v jednom z týchto 3 znamení, klamstvo mu totiž nie je cudzie.

Strelec

Človek narodený v tomto znamení je optimistický a verí vo všeobecné dobro na tomto svete. Jeho udatné srdce bojuje za práva a pravdu vo všetkých smeroch, preto sa sám neuchyľuje k tomu, aby niekedy klamal. Nie len, že to robiť nevie, ale strach z toho, že by stratil niekoho dôveru je veľmi silný. Ak to už spraví, tak jedine z vážneho dôvodu či donútenia.

Vďaka svojej poctivosti má mnoho priateľov, a s úprimnosťou to občas aj preženie, no za pravdu sa dlho hnevať nedá. Ideálne je pre neho pracovať v oblasti práva, aby svoje vlastnosti vedel užitočne využiť.

Kozorožec

Kozorožec je človek realista, ktorý robí všetko v živote prakticky a zodpovedne. Jeho strategické myslenie a dlhodobé plánovanie mu bráni v rýchlej lži. Klamať naozaj nevie, a ak to aj spraví ľahko ho pri tom odhalíš. Všetko radšej rieši priamo. Dbá na to, aby bol pre svoje okolie človekom, na ktorého sa dá vždy spoľahnúť.

Nepomýľ si klamstvo so sarkazmom, ktorý rád a často používa. Dokonalá práca pre neho je na manažerských pozíciách.

Baran

Človek narodený v znamení Barana je rozhodný, priamy a tvrdohlavý. Veci robí impulzívne a rovnako tak mu z úst idú von slová. Čo cíti a myslí, to povie. Neklame často, pretože je netrpezlivý a bojí sa, že lož praskne. Radšej vždy jedná úprimne. Niekedy jeho slová pôsobia nekompromisne, no skrýva sa za nimi iba dobrý úmysel nevodiť ľudí za nos.

Vďaka tomuto by sa dokonale hodil na nejaké vedúce a riaditeľské pozície, pretože by so svojimi podriadenými jednal vždy férovo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.