Z horoskopu nevieme stopercentne usúdiť, aký je daný človek. Ale určite sa zhodneme na tom, že to o nás niečo prezrádza. Napovie nám, ktoré znamenie má väčšie sklony k citlivosti, dominatnosti, ktoré má lepšie komunikačné schopnosti alebo naopak, ktoré sa narodilo v znamení lásky. A čo takto si prezradiť, ktoré znamenia zverokruhu nosia sebe najväčšiu dávku šialenosti? 

Ich „crazy“ nápady ťa dostanú. Sú otvorené možnostiam a neboja sa pustiť prakticky do čohokoľvek. S nimi ti nuda určite hroziť nebude.

Blíženci

Druhé meno Blížencov by pokojne mohlo byť šialenosť. Samozrejme, že niekedy ich pochytí nálada introvertného čudáka, kedy s tebou neprehovorí ani slovo a budeš im, ako to len milo napísať… ukradnutá. Ale väčšinu času sú to hyperaktívni blázni, pri ktorých nikdy nevieš, čo im práve napadne, a na čo majú chuť. Blíženci sa snažia z dňa vyťažiť čo najviac. Obdivuhodné na nich je, že sa dokážu zabaviť takmer kdekoľvek. Ich nápady sú tak šialené, že sú až skvelé. Takže, ak sa nechceš nudiť, pohľadaj Blíženca vo svojom okolí a on ti s tým rád pomôže.

Lev

Zabudnúť nemôžeme ani na Leva, ktorý s Blížencami bojuje o prvenstvo v tejto kategórii. Vo všeobecnosti je o Levovi známe, že miluje pozornosť. To je len malinký krôčik od najšialenejších nápadov. Pre lepšie pochopenie. Ako sa dá najviac zaujať? No jednoducho s nápadom, ktorý nemá hranice. Kľudne ti zatancuje aj na bare. V spoločnosti ľudí patrí medzi tých obľúbenejších a čudovať sa veľmi nemusíme. Kto by mal guráž urobiť to, čo on? Kvôli dobrej zábave urobí hádam všetko.

Váhy

Toto znamenie síce nepatrí medzi úplne top šialencov, ale keď ich to pochytí, sú majstrami. Dokážu sa v spoločnosti ostatných uvoľniť. Poväčšine sú Váhy veľmi temperamentné. Snažia sa užívať si každú chvíľku v živote. A ak sa rozhodneš aj ty stráviť čo i len jeden deň s nimi, len vtedy zistíš, akí super blázni sú to.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.