Pár v objatí

Trocha žiarlivosti patrí do každého vzťahu. Ak nežiarliš, nemiluješ. Problém nastáva vo chvíli, keď sa hranica tejto žiarlivosti prekročí natoľko, že máš pocit, akoby ťa chcel partner vlastniť. Vtedy už pri ňom necítiš šťastie a lásku, ale úzkosť a strach z toho, za čo sa môže opäť nahnevať. Vieš, ktorí ľudia sú najväčší žiarlivci? Sú narodení v týchto 3 znameniach!

Pokiaľ je tvoj partner medzi nimi, nemáš to s  ním ľahké. No ak ho skutočne miluješ, dá sa s tým pracovať. Keď chceš vedieť, ako na žiarlivého priateľa, toto ti pomôže zachrániť vzťah.

Zaľúbený pár v objatí
zdroj: Instagram/aftermovie

Toto sú najväčší žiarlivci z celého zverokruhu

Lev

Lev patrí k znameniam, ktoré ak milujú, tak bezpodmienečne a celým srdcom. Ľudia narodení v tomto znamení patria k najvernejším ľuďom vôbec.

Vyhľadávajú partnerov, ktorí sa k ním hodia – majú podobné životné ciele, sú sebavedomí a majú pochopenie pre ich záľubu byť v centre pozornosti.

Keďže majú vysoké ego, myslia si to najlepšie aj o svojom partnerovi. Preto majú podľa nich dôvod naozaj žiarliť a dávať si pozor na každú cudziu osobu, ktorá by im mohla toho skvelého človeka prebrať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy