Znamenia

Sú znamenia, ktoré sa najviac na svete milujú a naozaj sa k sebe hodia, ale sú však aj také, ktoré sa navzájom neznášajú. Je veľmi malá pravdepodobnosť, že dokážu spolu tvoriť pár alebo dokonca byť už len v kamarátskom vzťahu. 

S kým to nikdy nebude neklapať tebe?

Baran – Ryby

Baran naozaj nechápe, ako sa niekto môže riadiť len citmi a emóciami a ešte k tomu byť aj taký pomalý. Ryby sú presne takým znamením, práve preto ich vzťah nevydrží dlho.

Býk – Blíženci

Býk miluje pozornosť a nemá rád ľudí, ktorí ho ignorujú. Blíženec to však robí stále, pretože si myslí, že on je ten najlepší. Býk sa s tým však nedokáže zmieriť.

Blíženci – Kozorožec

Blíženci nechápu, ako môže byť Kozorožec taký nudný a žiť len podľa striktných pravidiel. Ako môžu vôbec existovať nejaké pravidlá? To je dôvod, prečo tieto znamenia len málokedy dokážu byť spolu. Na to, aby to fungovalo, Blíženec by už mal byť dostatočne mentálne vyspelý a viac trpezlivý.

Rak – Škorpión

Rak neznáša, ak je niekto prehnane sebavedomý. A Škorpión je občas presne taký. Tieto dve znamenia spolu nemôžu tvoriť pár, no pravdepodobne nedokážu byť ani kamaráti.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy