Hovorí sa, že mužsko-ženské priateľstvo len málokedy môže fungovať. Opačné pohlavia sa do seba po čase zamilujú, najmä, ak sa dobre poznajú a radi spolu trávia čas. Avšak, ak máte určené hranice a ste k sebe vždy otvorení, môžeš mať kamaráta, na ktorého sa dá spoľahnúť. Bez toho, aby mal iné úmysly. Ktoré 3 mužské znamenia vedia byť skvelými priateľmi pre ženy? 

Kozorožec

Kozorožci patria všeobecne k najvernejším ľuďom. Muž narodený v tomto znamení ťa nikdy nepodrazí. Aj keď navonok vyzerá tvrdo a nehrá sa na milého chlapca, vo svojom vnútri je skutočne citlivý a chápavý. Nie len, že si vždy vypočuje to, čo ťa trápi, ale aj príde s radou a bude sa ťa snažiť naviesť na správnu cestu. I keď sa ti bude zdať, že sa ti rúca svet, on bude stáť pri tebe. Ak takého priateľa nájdeš, opätuj mu to, nie každá má také šťastie ako ty.

Váhy

O mužovi narodenom v znamení Váh sa hovorí, že je to priateľ na celý život. Vždy ťa bude počúvať a nikdy ťa nebude súdiť, pretože Váhy sú všeobecne znamenie, ktoré je spravodlivé, neznáša klamstvá, a patrí k tým citlivejším ľuďom. Riadi sa heslom nerob iným to, čo nechceš aby robili tebe, a keďže neznáša podrazy, nikdy ich sám nerobí. Vždy sa správa diplomaticky a tajomstvá verne uchováva. Navyše má skvelý humor, takže nuda s ním nehrozí.

Ryby

Do trojice najvernejších mužských priateľov patrí aj ten narodený v znamení Rýb. Nebojí sa vyjadriť svoj názor a tak ti povie do očí vždy pravdu bez toho, aby ti klamal len preto, nech sa neurazíš. Je veľmi empatický a môžeš sa mu zveriť s hocičím bez toho, aby ťa kritizoval. Drží si pri sebe len malý okruh priateľov, ktorí pre neho znamenajú všetko. Aj keď sa zdá byť dominantný, vo vašom priateľstve sa pocitu menejcennosti nemusíš obávať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.