žena

Prichádza druhý májový deň, ktorý horoskop označil za veľmi príjemný. Pracovať môžeme intenzívne na našich cieľoch a ambíciách. Aj keď sa naskytnú nejaké prekážky, bude možné ich prekonať. Netreba však nič nechávať na náhodu. Čo prajú v tento štvrtok hviezdy práve tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že dnes sa môžeš spoľahnúť na prekvapivé riešenia a šťastné stretnutia. Je to veľmi dobrý deň pre kontakty, ktoré sú užitočné na zvýraznenie a riešenie zložitých alebo chúlostivých situácií. V práci vyhráva kreativita a schopnosť transformácie, ktorá začína z hĺbky tvojej bytosti. Uži si tento druhý májový deň naplno.

Býk

Šťastie, optimizmus a stabilita môžu byť pre teba v tento májový štvrtok tri chýbajúce prvky, no s tvojou racionalitou sa ti bude dariť veľmi dobre v akomkoľvek kontexte. Je nevyhnutné doladiť tvoj verejný obraz tak, aby primerane odrážal aktuálny profil tvojej osoby. Nemala by si taktiež nechávať nič na náhodu.

Ako odbúrať stres
zdroj: Unsplash/Venrick Azcueta

Blíženci

Dnešok by mal byť pre teba dňom, ktorý ťa bude napĺňať. Spojiť môžeš prácu a lásku, povinnosti a potešenie. Všetko pôjde hladko, nakoľko existuje málo prekážok, ktoré treba prekonať. S dôverou v príjemné posolstvá hviezd môžeš byť odvážnejšia ako obvykle. Túžba po rekreácii sa zameriava aj na tie najlenivejšie. V práci sa tiež počíta s vynikajúcimi výsledkami.

Rak

Tento májový štvrtok bude pre teba bezstarostným dňom. Učíš sa brať život bez prílišnej úzkosti, a to ti veľmi pomáha. Niektoré hviezdy upriamujú pozornosť na peniaze, ktoré si získala prostredníctvom odkazu, daru alebo dedičstva a umožňujú ti dosahovať zisky. Skupinové stretnutia a tímová práca sú aj naďalej potenciálnym zdrojom dobrého podnikania.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop