Postavenie hviezd dokáže ovplyvniť mnoho. Ľudia narodení v určitom znamení majú vyššiu pravdepodobnosť stať sa bohatými a úspešnými a to vďaka ich charakteristickým črtám. Nasledujúce znamenia sa narodili pod „hviezdou šťasteny“.

1. Lev

Vzhľadom na to, že ľudia narodení v znamení leva sú prirodzení vodcovia s množstvom kreativity, nie je žiadnym prekvapením, že sa nachádzajú na prvom mieste v tomto rebríčku. V istom výskume MSN Money identifikovali, v akom znamení sú narodení najbohatší ľudia planéty (podľa magazínu Forbes v roku 2015) a zistili, že veľa z nich je narodených práve v tomto znamení.

View this post on Instagram

@camilacoelho #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK (@womanslook) on

2. Vodnár

Priečka číslo 2 podľa MSN Money zoznamu patrí Vodnárom. Človek narodený v tomto znamení exceluje vo všetkých profesiách, ktoré sa rozhodne vykonávať. Svoju silu berie zo životných udalostí, ktoré mu rozširujú možnosti.

3. Váhy

Váhy sú perfektní rozprávači a vďaka ich schopnosti komunikovať to vedia dotiahnuť ďaleko. Milujú spoznávať nových ľudí a v ich telefónnom zozname nájdeme veľa vplyvných mien. A presne to je ich tajnou zbraňou.

4. Baran

Ďaľšie znamenie s prirodzene vodcovskou povahou. Vo svojej kariére vynikajú so všetkých oblastí ich života hádam najviac. Zarobiť si dostatok peňazí im nerobí problém, no rovnako tak ho nemajú ani v ich míňaní.

5. Býk

Príkladom človeka, narodeného v tomto znamení je Mark Zuckerberg. Vo všeobecnosti je býk kráľom financií. Svoje peniaze si dokáže dokonalo strážiť a vie ako a do čoho má investovať. Sú chytrí, intuitívni a konzervatívni. Nikdy nestrácajú čas ani peniaze.

View this post on Instagram

Decked out.

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

6. Ryby

Zasnívané, no kreatívne – presne takéto sú ryby. A ak ho chceš zaradiť medzi stroskotaných umelcov, tak sa veľmi mýliš. Svojimi skvelými nápadmi si totižto dokážu na seba krásne zarobiť. Vynikajú v móde (Cindy Crawford), ale aj v technológiách (Michael Dell).

 

Zdroj: romper.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.