Photo by nensuria from Freepik.com

Búrlivý a premenlivý Apríl nám prinesie veľké zmeny počasia, vzťahov a života. Napriek tomu so sebou prinesie tento mesiac aj milé prekvapenia. Týmto znameniam sa bude v Apríli dariť, pretože mnoho vecí pochopia a vo vzťahu budú tento mesiac najšťastnejšie.

Vodnár

Konečne sa ti tvoj partner ukáže v najlepšom svetle, pretože bude pre teba robiť samé romantické veci. Môžeš sa tešiť na mesiac plný lásky a porozumenia. Užívaj si to a nedovoľ, aby sa niečo medzi vami pokazilo.

Počas tohto mesiaca budete mať dosť veľa času na to, aby ste si všetky nedorozumenia vyriešili a udobrili sa. Doma sa môžete zabávať tak, že si budete pozerať online prehliadky rôznych múzeí, čítať knihy, ktoré vás už dlho lákajú alebo len tak sedieť na gauči so šálkou čaju v ruke. Tento mesiac sa o romantiku naozaj báť nemusíš.

Škorpión

Hoci je pre teba apríl ťažký mesiac, lebo nemáš rada zmeny počasia, v tvojom vzťahu sa nič nezmení. Partner ťa bude ľúbiť rovnako, ako ty jeho a vaša láska bude len rásť. Čas, ktorý budete tráviť doma, môžete využiť efektívne a prihlásiť sa na online kurz niečoho, po čom ste už dlho túžili.

Budete sa navzájom motivovať a podporovať. V tomto období bude čas aj na dlhé rozhovory, ktoré máš veľmi rada, tak ich zakomponuj do voľného času a popri oddychu sa spoločne a (hlavne) otvorene porozprávajte o vašej budúcnosti.

Kozorožec

Budeš sa cítiť rozmaznávaná celý mesiac, pretože tvojmu partnerovi na tebe veľmi záleží. Vnímaš to rovnako, pretože si ho dala na piedestál ešte v začiatkoch, no tento mesiac to prehodnotíš. Váš vzťah pomaly skĺzal do stereotypu. Napriek tomu sa nič zlé nestane.

Obidvaja si uvedomíte, ako moc sa ľúbite, no musíte tráviť čas aj oddelene. Ty doma, on doma. Ak sa budete navštevovať menej ako predtým, uvidíte, že si budete viac chýbať a budete pre seba vzácnejší. Niekedy treba len počúvať a všetko sa vyrieši.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy