Byť vo vzťahu s manipulátorom je ťažké. Hlavne vtedy, keď na to vôbec nevyzerá a ty sama to nevidíš, no začne si to všímať okolie. V dlhodobom vzťahu s ním sa nebudeš môcť rozhodovať, nebudeš môcť chodiť von sama a budeš poslušne robiť to, čo ti povie.

Tieto znamenia vedia najlepšie manipulovať.

Vodnár

Človek v znamení Vodnára je síce príťažlivý a priateľský človek, no len pokiaľ ho úplne nepoznáš. Ak je s ním niekto vo vzťahu, vie byť fanatický, bezstarostný a krutý. Vôbec mu na partnerovi nezáleží, zameriava sa iba na povrchné veci a často sa tvári urazene.

Keď nie je niečo podľa neho, vie sa hnevať aj týždeň. Jeho láska je komplikovaná, pretože túži po nezávislosti, lenže vo vzťahu to tak nefunguje a dvaja ľudia by mali mať medzi sebou pevný zväzok.

Strelec

Tento človek je bezstarostný a veľmi rád sa háda. Ak je s niekým vo vzťahu, nevie byť dôverčivý, stále partnera sleduje a správa sa nevhodne. Chce, aby bol jeho partner stále doma a nikam nechodil. Vtedy je Strelec pokojný a starostlivý. Toto správanie sa však nedá dlho akceptovať, pretože to nie je v poriadku.

Lev

Človek v znamení Leva je veľmi autoritatívny človek. Vždy chce byť stredobodom pozornosti, túži po moci a je pyšný (sám na seba), keď sa mu podarí partnera vo vzťahu zmanipulovať. Nemyslí to zle, no túži po tom, aby partner robil presne to, o čo ho požiada. Vo vzťahu nie je ochotný znášať neveru, preto musí jeho partner patriť iba jemu. Každú noc musia spať spolu, aby si bol istý, že mu je verný.

Býk

Tento človek je veľmi tvrdohlavý, materialisticky založený a netrpezlivý.  Ak sa ocitne vo vzťahu, správa sa úprimne, no lenivo a žiarlivo. Žiarli na všetkých ľudí, ktorí sú v kontakte s jeho partnerom – zakáže mu stretávať sa s opačným pohlavím. Kvôli tomu má problém udržať si vzťah. Jeho vzťahy sú krátkodobé aj preto, pretože je mlčanlivý a nerád komunikuje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.