Pexels/Matthias Cooper

Asi to poznáš aj ty, pocit, keď sa cítiš úplne pod psa a nemáš chuť ani žiť. Vtedy ti taká dobrá dávka pozitívnej energie určite padne vhod. Niekedy nám v tom pomôže dobrá komédia, niekedy dobrá hudba a niekedy zas dobre naladení ľudia. Dnes ti prinášame znamenia zverokruhu, ktoré majú najväčšie sklony dobiť ťa energiou a tak cítiť sa lepšie. Milujú smiech, humor a veci berú s nadhľadom, ktorým ťa nakazia tiež! Schválne, tipovala by si to práve na tieto znamenia?

Býk

Ak sa cítiš mizerne, určite vyhľadaj Býka. Ten ťa naladí na správnu vlnu ako nič. On sám totiž nenávidí negatívnu auru, preto sa snaží priviesť dobre naladenú náladu, ktorá ťa nabije a samozrejme aj povzbudí. Určite ťa môže inšpirovať aj tým, ako si nerobí ťažkú hlavu s problémov, ba čo lepšie, ako ich vie vyriešiť s úsmevom. Lebo si je vedomý, že problémy boli a budú, a tak sa nedá vyčerpať niečím, čo zvládne ľavou zadnou vyriešiť.

Panna

Kto by to povedal, že práve Panna je Slniečko, ktoré ti osvieti a osladí život. To, že je skvelý organizátor a miluje poriadok či pravidlá, to je jedna vec. Ale humor a smiech, to je jej. Miluje radosť a takisto pozitívnu energiu vôkol seba. Pokiaľ je niekto v jej blízkosti smutný, hneď vytiahne svoje zbrane a nikto jej dobrej nálade neunikne. Má totižto schopnosť ňou nakaziť okolie. Veď predsa s úsmevom to ide oveľa ľahšie.

Lev

Svojou kreativitou a nápaditosťou ti ani nedá príležitosť na blbú náladu či vyčerpanosť. Pri Levovi dostaneš priam chuť žiť bez ohľadu na to, aký je deň, upršaný slnečný, s Levom ťa to bude baviť. Takže ak nemáš po ruke predošlé znamenia, vyhľadaj Leva. I tento človek narodený v tomto znamení ťa obdaruje vtipmi a smiechom, takže nabitie energiou určite očakávaj. Je rozhodne skvelým spoločníkom!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy