Každý človek túži po „dokonalom“ partnerovi. Pre každého to však znamená niečo. Dokonalosť vo vzťahu síce znamená súhru dvoch ľudí, no stále sa nájdu ľudia, ktorí pozerajú na iných povrchne. Zaujíma ich iba vzhľad a správanie v spoločnosti, a partnerom sa chcú iba chváliť ako doplnkom. Práve k takým patria muži narodení v týchto 3 znameniach.

Škorpión

Muž narodený v tomto znamení je tvrdohlavý človek, ktorý miluje svoju slobodu a pôsobí na svoje okolie tajomným dojmom. Je to známy sukničkár a skáče od jednej ženy k druhej. Hľadá si „dokonalú“ partnerku, ktorá by spĺňala jeho vysoké nároky. To samozrejme nie je možné, takže sa začne vo vzťahu nudiť a radšej z neho utečie.

Túži po žene, ktorá bude vyzerať ako z katalógu a bude ho rešpektovať. Potrebuje pri nej cítiť stálu vášeň, inak pre neho nebude nič znamenať.

Baran

Muž narodený v znamení Barana chce byť prvý a najlepší v každom smere. A to aj v tom partnerskom. Má rád ten pocit, že jeho polovička je krajšia, múdrejšia, úspešnejšia, … ako partnerky jeho kamarátov. Vtedy sa cíti ako veľký „pán“.

Vo vzťahu chce mať posledné slovo, a to aj keby mal rozhodovať o živote svojej polovičky. Avšak, je to skôr barový zvodca ako milujúci stály partner. Najmä kvôli tomu, že stále čaká, že nájde ešte lepší „kus“ ako bola jeho posledná.

Býk

Muž narodený v tomto znamení sa vo vzťahoch pohybuje veľmi opatrne. Hľadá ženu, ktorá opantá jeho zmysly – takú, ktorá bude krásna a pôvabná, aby mu stála za dvorenie. Krása pre neho znamená veľa v každej oblasti života. Nechýba mu sebavedomie, takže ide vždy po ženách, ktorých sa iní chlapi boja osloviť.

Túži po zábave a dobrodružste, ak mu to pri nejakej žene chýba, začne sa nudiť a nájde si inú. Radšej si bude užívať chvíľkové potešenie s peknou ženou, ako ostať vo fungujúcom vzťahu s tou, ktorá pre neho nepredstavuje spojenie dokonalosti z každej oblasti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.