unsplash.com

Znamenie o človeku niekedy prezradí viac, ako by sme čakali. Takto sa jednotlivé znamenia správajú, keď ich privedieš do rozpakov. 

Baran

Stiahne sa. Baran je priamočiary a tvrdohlavý, takže aj keď klame, snaží sa ťa presvedčiť o svojej pravde za každú cenu. Nesnaží sa argumentovať. Namiesto toho sa izoluje a dovolí každej strane, aby hovorila sama za seba.

Býk

Snažia sa odvrátiť pozornosť. Býci sú kreatívne a veľmi zručné osoby. Vytvoria si akýsi vlastný fantazijný obraz svojho života, ktorý však s realitou nemá absolútne nič spoločné. Dokonca ťa prinútia myslieť si, že sa o ňu jedná. Býk od prírody klame, ale tebe to nemôže uškodiť. Keď mu niečo požičiaš alebo s ním uzavrieš nejakú dohodu, takmer nikdy ju nedodrží a presviedča ťa, že všetko je aj tak v naprostom poriadku.

Blíženci

Zvnútra ich zožiera pocit viny, čo ti aj dajú najavo. Sú neskutočne úprimní, z času načas sebakritickí a nemajú radi to, ak niekto nie je čestný. Po čase prejavujú svoje obavy a strach, ktoré vyplávajú na povrch.

Rak

Keď vyrobia nejaký prúser, snažia sa o to, aby sa o ňom ostatní nedozvedeli. Ak sa pred tebou snaží niečo skrývať, zistíš to dvoma spôsobmi: po prvé sú buď nepríjemní a nevyrovnaní, po druhé môžu zatajiť niečo tak, že keď sa o tom nakoniec dozvieš, budeš šokovaná. Keďže sú to citlivé bytosti plné emócií, svoje emócie a záujmy sa snažia svetu nedávať najavo.

Lev

Vždy sa tvária, že je všetko v poriadku. Pokiaľ je lev nečestný, dostane strach. Oni sami seba dokonca dokážu presvedčiť, že sa nič nedeje, nech sa už jedná o čokoľvek. Ak sa lev rozhodne, že by si niečo o ňom nemala vedieť, nikdy sa to nedozvieš.

Panna

Na zlomok sekundy zvažujú, či sú alebo nie sú schopní na teba niečo vytiahnuť, avšak za chvíľu dokážeš ich prečítať. Poctivosť má pre nich hlboký význam, takže sa nemusíš obávať, ak im zveríš svoje najväčšie tajomstvo. Je u nich v bezpečí.

Váhy

Nebudú ti vylievať svoje srdce, ale nebudú ti ani klamať. Snažia sa zostať vyváženými a v kľude, pokiaľ sa pýtaš na ich osobný život. Aj keď nie sú nečestné, nepriznajú sa ti s ničím. Iba vtedy, keď už musia.

Škorpión

Budú ti klamať a svoje tajomstvá si zoberú so sebou až do hrobu. Svoju myseľ majú pevne uzavretú a svoje pocity sa snažia zakrývať veľkým sarkazmom. Dokážu udržať tajomstvo, čo je pre teba veľmi priaznivé, pretože ak by nám odkryli všetky svoje myšlienky, asi by nás to vyplašilo.

Strelec

Všetko dokážu prevrátiť na sarkazmus. Kedykoľvek strelec vtipkuje, vždy hovorí stopercentnú pravdu. Ľahšie ich pochopíš, ak si urobíš srandu z niečoho, o čom by si si nikdy nemyslela, že je vtipné.

Kozorožec

Jediná zvláštna vec, ktorou ťa toto znamenie môže prekvapiť je ich prehnaná úprimnosť, ktorá dospeje až do takého bodu, že z toho budeš zmätená. Kozorožec nedokáže byť nečestný, pretože o všetkom rozmýšľa až príliš realisticky.

Vodnár

Snažia sa presadiť svoj vlastný názor za každých okolností a dokážu potopiť kohokoľvek, kto nesúhlasí s ich novým svetonázorom. Z tohto dôvodu sa u vodnára stretávame s nenávisťou na celkom obyčajné veci. Vodnár si nemyslí, že je nečestný, úplne ťa vie dokrútiť tak, že mu nakoniec uznáš za pravdu.

Ryby

Dokážu sa samoľúbo uškŕňať a zároveň sú nesmierne hanblivé. Takmer vždy ti povedia, čo úprimne cítia a čo zažívajú. Často sú hravé, až takmer detinské. Ryby nemajú radi dlhé hádky, pretože radšej chcú poznať ich dôvod.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife