Kariéra a peniaze nie sú hlavné priority pre všetky ženy. Niektoré sa vidia bosé a tehotné v kuchyni. Aj ženy, ktoré sú narodené v týchto znameniach, boli zrodené pre to, aby boli žienkou domácou.

Panna

Najlepšou žienkou domácou je rozhodne Panna. Je perfekcionistka, preto rada upratuje, všetko organizuje a miluje čistotu. Tiež zbožňuje plánovanie, tak sa nestane, že by v jej rodine nešlo niečo podľa plánov. Najradšej varí rýchle jedlá, pretože myslí ekonomicky a prakticky. Baví ju starať sa o rodinu, lebo to vníma ako relax, nie ako povinnosť.

Snaží sa zabezpečiť všetko, aby rodine nič nechýbalo, zakladá si totiž na materiálom a finančnom dostatku. Bola by v strese, ak by jej rodine niečo chýbalo alebo by žila od výplaty k výplate. Je veľmi šetrná. Od muža očakáva vernosť a stálosť, lebo vie, že tieto vlastnosti sú v živote veľmi dôležité.

Ryby

Druhou žienkou domácou je žena, ktorá sa narodila v znamení Ryby. Je citlivá, takže má pochopenie pre všetkých členov rodiny a dokáže ich vypočuť. Najradšej ľudí rozosmieva, lebo nemá moc v láske to, ak je niekto v jej prítomnosti smutný. V domácnosti rada organizuje spoločenský a kultúrny život, pretože ma sklony k umeniu, najviac k herectvu.

Taktiež má tendenciu často presúvať nábytok z miesta na miesto. Po čase ju omrzí a nemá rada rutinu. Keď si založí rodinu, obetuje jej celý svoj život, lebo pre ňu nie je nič viac než ich šťastie. Pamätať si bude všetky dátumy narodenín, menín a zaslúži si ocenenie matka roka. Dokáže stráviť v kuchyni celé hodiny, pretože za tie veselé úsmevy pri stole jej to stojí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.