Nebudeme si klamať, každý chlap sa počas intímného zblíženia správa inak. Skúsenosti, tréma, sebavedomie, okolnosti, … je množstvo faktorov, ktoré majú vplyv nie len na výkon, ale aj celkovú pozornosť smerom k žene. Vieš, o ktorých mužoch sa hovorí, že ide o najlepších milencov?

Strelec

Muž narodený v znamení Strelca sa radí jednoznačne na vrchol tohto rebríčka. Je veľmi vášnivý, miluje výzvy a nebojí sa ničoho nového. To platí aj v posteli. Intímne radovánky berie ako hru, ktorej sa chce naplno oddať a zabaviť sa pri nich.

Pre experimenty dáva ruku hore, pretože si je vedomý svojich kvalít a nebojí sa, že by sa nejakým spôsobom zahanbil. Práve naopak, latku dáva naozaj vysoko.

Váhy

Chlap narodený v tomto znamení miluje harmóniu a spravodlivosť. Je to človek, ktorý miluje flirtovanie, ba priam sa vyžíva v predohrách. Keď sa jeho vlastnosti presunú do postele, môžeš si byť istá, že nebude myslieť iba na svoje potreby.

Bude k tebe nežný a bude sa snažiť, aby si sa aj ty cítila veľmi pohodlne. Všetko berie prirodzene, takže čas na hanblivosť nie je na mieste. Jednoznačne patrí k najlepším milencom.

Kozorožec

Aj keď má muž Kozorožec veci na pravom mieste, poriadok a disciplínu, keď ide o intímne splynutie, na všetky svoje zásady zabúda. Toto je časť jeho života, kedy rád skúša nové veci. Vie, čo od toho očakáva on, ale aj to, čo by mal dopriať svojej partnerke.

V posteli si verí a je so sebou spokojný, čo mu pridáva na egu a tým pádom sa nestane, že by bol nespokojný.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.