Luxus u ženy
Pexels/Alexandra Maria

Luxus je výsadou len niektorých znamení. Teraz máš jedinečnú príležitosť dozvedieť sa, ktoré ženské znamenia predstavujú smotánku zo zverokruhu a potrpia si na drahé veci.

Lev

Levicu si tu tipovala, nie? Luxus má v krvi, zakladá si na slušnom správaní a občas má potrebu všetkých kontrolovať. Myslí si, že je kráľovnou planéty, sebavedomie jej nechýba a rada sa predvádza v spoločnosti. Má rada luxus z toho dôvodu, že je ako straka, čo sa týka striebra a šperkov. Miluje luxusné veci.

Rak

Na druhom mieste je žena v znamení Raka. Je veľmi láskavá a šarmantná, čo ju robí výnimočnou. Vie, ako sa má správať v spoločnosti, lebo jej záleží na tom, čo si o nej pomyslia ostatní. Luxusné veci má rada, lebo chce, aby si o nej ostatní mysleli, že je žena na úrovni a má svoju hodnotu. Nechce pôsobiť opačným dojmom, lebo by sa s ňou potom nikto nebavil a ona je spoločenská.

Luxusná jachta
zdroj: Pexels/Pixabay

Baran

Žena Baran má rada vysoké postavenie, preto je automatické, že sa radí k elitnými znameniam. Často sa stará viac o seba ako o partnera, ale jemu to neprekáža, lebo sa môže na verejnosti popýšiť svojou nádhernou priateľkou. Má vycibrený vkus, preto ide po luxusných a značkových veciach. V iných by sa necítila sama sebou.

Vodnár

Vodnárka je vždy v luxusných veciach od hlavy až po päty. Jej atraktívnosť zaujme každého muža a komunikáciou dokáže zviesť takéto, po ktorom ona sama túži. Luxus je jej druhé meno, ale napriek tomu nie je povrchná a plytká. Keď chce, dokáže byť empatická a ľuďom v núdzi vie podarovať nejaké svoje veci, aby mali aspoň trochu radosti.

Býk

Posledná žena je v znamení Býka. Má všetkých 5P, preto je ideálnou ženou do voza aj do koča. Ukrýva v sebe veľkú krásu, ale necháva si ju až pre svojho vyvoleného. Netají sa však tým, že má rada značkové a kvalitné veci, lebo si potrpí na luxus a chce, aby jej niečo, do čoho investuje peniaze, aj vydržalo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy