instagram.com/sherriewebster, instagram.com/sarahhashcroft

Odvážna časť ženského šatníka nemusí ostávať skrytá v zadných poličkách. Jednoducho sa odviaž a upútaj na seba pozornosť pomocou korzetu, ktorý už nie je len erotickým kúskom. Môžeš ho nosiť aj na bežný deň. Ako? My ťa to naučíme. 

Korzety sú tu už od nepamäti. Najväčší vrchol zažívali za čias baroku, kedy sa ženy odievali do úzkych topov, ktoré predstavovali už spomínané korzety a širokých sukieň. Robili tak najmä kvôli figúre, ktorá bola vtedy veľmi IN, úzky pás a široké boky.

Ženy s takýmito krivkami to mali skutočne jednoduché, no tie, ktoré nedostali do vienka tento „dar“ krásy, si museli dopomôcť práve korzetmi. No teraz sme v dobe, kedy sa všetko vracia späť a v ešte väčšom štýle. Preto si zaobstaraj korzet a hor sa do kombinovania.

Casual look

Ako najviac utlmiť jemne erotický podtón tohto kúsku je zvoliť ležérne oblečenie. Niekomu sa to môže zdať až nereálne a bizárne, no ako sa hovorí: „Za vyskúšanie nič nedáš!“ Riaď sa podľa toho a svet bude o to krajšie a módnejšie miesto na život. Zvoľ teda denimové džínsy už podľa tvojich preferencií, napríklad voľné dotrhané, alebo mom jeans. K tomu pridaj už len retiazkovú kabelku a jemné doplnky, aby si nechala vyniknúť práve požadovaný korzet.

View this post on Instagram

Sunday ❤️

A post shared by SARAH ASHCROFT (@sarahhashcroft) on

Elegant look

Napriek samotnej vyzývavosti tohto kúsku, je na trhu mnoho variant. Napríklad môžeš zvoliť korzetové šaty, ktoré ťa zachránia v každej situácií. Či už sa jedná o oslavu alebo „girls night out“ zachrániš to vďaka jedným šatám. S doplnkami to však nemusíš preháňať, aby výsledný look nepôsobil príliš lacne a prvoplánovo.

Transparent look

Ak si odvážna a nebojíš sa riskov, tak toto je tvoj zisk, pretože tento look budeš milovať. Transparentnosť je najhorúcejším trendom tohto roka a netreba sa báť a skúšať ho všade. Výnimkou nebudú ani korzety. Avšak neprestrel to ničím vyzývavým. Napríklad sa môžeš inšpirovať týmto outfitom, v ktorom budeš neprehliadnuteľná, aj keď budeš napoly transparentná.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista