Pár na pikniku
Pexels/Vlada Karpovich

Ženská viera je niekedy naozaj nekonečná, občas až naivne smiešna. Alebo je to skôr na plač? Pre lásku vraj strácame hlavu a v istých situáciách je viac než jasné, že nám dokáže zatemniť mozog. Napríklad, keď sa stále dookola presviedčame, že chlap, ktorého ľúbime, sa po čase zmení. Alebo dúfame, že to dokážeme my? Chceli by sme, aby to bolo ako v tých filmoch, kedy sa zo zlého muža stane romantik roka.

V skutočnosti to nie je také ľahké. Vlastne, je to takmer nemožné, pretože človeka len tak nemožno zmeniť. Keď niekto chce a má dôvod na to, aby sa správal inak, tak to pôjde, ale vždy tá jeho podstata v ňom ostane.

Keď sa ti nepáči, ako tvoj vzťah vyzerá, keď ťa trápi správanie tvojej polovičky, len ťažko sa to zo dňa na deň vylepší. Sú len 2 možnosti.

Ak to tvoj chlap naozaj nechce, tak sa tak nestane

Nebudem ti dávať falošné nádeje. Muž, ktorý ti robí vrásky na čele, pre teba jednoducho nie je dobrý. Síce sa dá na každom vzťahu pracovať, najmä úprimnou komunikáciou, ktorá vyústi k činom, nie len k prázdnym sľubom, ale chce to veľa od vás oboch. Rešpektovať sa a ukázať tie kroky, ktoré vedú k zmene.

Avšak, sú tu aj muži, ktorí o to jednoducho nemajú záujem. Je im dobre tak, ako to je a nevnímajú nešťastie svojej partnerky. Teda, môžeš sa snažiť akokoľvek chceš, takého muža nevytesáš do podoby, po akej túžiš. A vieš, čo je na tom najhoršie? Ak nie je ochotný spraviť niečo, čo si budeš vážiť, potom ťa v skutočnosti nemiluje. Ak by to tak bolo, spravil by pre teba predsa čokoľvek na svete.

Musíš si otvoriť oči a zistiť, či ťa má naozaj rád, alebo je s tebou len zo zvyku, či iba kvôli tomu, aby ťa vlastnil. To však nie je skutočný a plnohodnotný vzťah. Ten vyzerá tak, že jeden druhého nebudete chcieť meniť, pretože si absolútne sedíte a máte sa radi takí, akí ste. Ak sa ti nepáči, ako sa k tebe tvoj chlap správa, potom to nie je ten pravý. Neplytvaj na neho energiu, nechaj si ju pre niekoho, kto si ťa zaslúži.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating