Photo by Arthur Savary on Unsplash.com

Ženy sa už dávno nedívajú po mužoch, ktorí majú pekné postavy. Samozrejme, každá žena sa rada obzrie. No oveľa radšej majú mužov, ktorí majú niečo v hlave, vedia sa postarať sami o seba a nie sú mamičkini miláčikovia.

Pre ženu je to do budúcnosti veľmi dôležité, preto si vyberá často mužov, ktorí sú narodení v týchto znameniach:

Panna

Muž v tomto znamení je často karierista, no napriek tomu si vie urobiť čas aj na súkromie. Je finančne zabezpečený a vždy sa o ľudí stará s pokorou. O svojej budúcnosti rozmýšľa, no nie často. Hovorí, že keď stretne svoju ženu snov, bude to vedieť. Samozrejme, pri sebe chce slušnú ženu, ktorá mu dá zázemie a bude ho úprimne ľúbiť. Nie je ten typ muža, ktorý by zlomil žene srdce.

Baran

Muž, ktorý sa narodí v tomto znamení je veľmi romantický. Vášeň z neho vidieť už na prvý pohľad a stále sníva, že nájde ženu, ktorej pôjde aj o dobré vlastnosti a nie len o vzhľad. Žena, ktorá si uloví muža Barana si môže byť istá, že jej zostane verný a nikam neodíde. Napriek tomu, že má nejaké zlozvyky, vie byť milujúci partner a podpory schopný v každom období.

Strelec

Tento typ muža hľadajú ženy celý život. Je praktický, miluje šport a svoj voľný čas si vie rozdeliť tak, aby všetko stíhal. Na prvý pohľad by si to na neho nepovedala, no má viac talentu ako dokážeš spoznať za jednu noc s ním. Muž v znamení Strelca naozaj nie je hodný jednej noci, pretože sa vie sa k žene pripútať na celý život. Ženy mu však nemôžu dať všetko, skôr by mali byť nezávislé a ukázať mu, že za to stoja.

Vodnár

Muž v znamení Vodnára je ideálnym partnerom na pohodový život. Po jeho boku môžeš mať všetko, čo si si ako malá vysnívala (a netvár sa, že si to nerobila, robili sme to všetky, že sme snívali o perfektnom princovi). Je nežný a rád prejavuje náklonnosti aj na verejnosti, ktoré by mnohým mužom boli cudzie. U ženy hľadá dobré srdce a to, aby s ním vytrvala aj vtedy, keď to bude zlé a neodišla pri prvom probléme.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating