unsplash.com

Je ťažké zistiť, či je človek do teba zamilovaný alebo nie. A ešte ťažšie je, keď vieš, že každý človek má iné preferencie a iné hodnoty. 

Niekedy totiž môže nastať situácia, kedy je žena naozaj krásna, ale muž si povie že to nie je jeho „typ“.  A  niekedy si zase povie, že nie je taká krásna, ale zaujala ho a priťahuje ho. 

Láska na prvý pohľad môže byť len výmysel, no naozaj sa stáva. Keď niekoho prvýkrát vidíš a povieš si, že ho miluješ. A ver či nie, znamenie zverokruhu môže ovplyvniť aj to, ako sa s danou osobou  cítiš. 

Tu je malý „sprievodca“, akú farbu vlasov preferuje muž u ženy podľa jeho znamenia zverokruhu. 

Vodné znamenia – bruneta alebo ryšavka

Ak je muž narodený pod jedným vodným znamením nemôže si vybrať len jedndu farbu. Sú to dosť komplikované znamenia a pravdepodobne bude chcieť viac emocionálnej hĺbky. Môže to vyznieť divne, ale viac tieto znaky preukazujú brunety a ryšavky ako blondíny.

Ryby – bruneta

Rak – bruneta

Škorpión – ryšavka

Ohnivé znamenia – ryšavka a blondína

Akou farbou vlasov je muž priťahovaný, keď je v znamení ohňa? Áno, miluje ryšavé ženy. Hľadá niekoho, kto môže zodpovedať jeho intenzite a vášni. A ryšavé ženy majú vášeň a aj všetky vlastnosti, ktoré títo muži vo vzťahu hľadajú.

Lev – ryšavka

Baran – ryšavka

Strelec – blondína! Na rozdiel od ostatných, dáva strelec prednosť blondíne, pretože dúfa, že mu prinesie viac zábavy do života. 

 

Vzdušné znamenia – blondína a ryšavka 

Všetky vzdušné znamenia sú veľmi odlišné a je ťažké nájsť niečo, čo by mali spoločné. No každé zo znamení chce približne rovnakú ženu s tými istými vlastnosťami.

Vodnár – blondína

Blíženci – ryšavka

Váhy – blondína

Zemité znamenia – bruneta alebo blondína 

Táto skupina mužov ide po úplne iných ženách. Vyhľadávajú skôr tiché, nežné a priateľské ženy. Preto sa im zvyčajne páčia brunetky. Harmónia tu funguje úplne dokonale.

Býk – bruneta

Panna – blondína

Kozorožec – bruneta

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating