Baran – Nenávidíš rutinu a ľahko sa začneš nudiť. Vo svojom partnerovi dokážeš vyvolať pocit, že nie je pre teba dosť dobrý, že ťa nebaví a to aj napriek tomu, že sa všemožne snaží aby si bol/a šťastný/á.

BýkSi tvrdohlavá/ý. Všetko chceš podľa seba a odmietaš si sadnúť so svojim partnerom a dohodnúť sa na nejakom kompromise, ktorý by vás oboch urobil šťastným, pretože si stále stojíš za svojim.

Blíženec – Vyhýbaš sa rozhodnutiam. Stále nechávaš svojho partnera aby vybral miesto, kde budete jesť, film, aký budete pozerať, či naplánoval výlet kam pôjdete. Bojíš sa prevziať zodpovednosť za svoje rozhodnutia a nechávaš to na partnerovi.

zdroj: pexels.com

Rak – Si príliš mierna/y. Nikdy nekričíš, nehádaš sa a stále ustupuješ. Súhlasíš so všetkým, čo navrhne, a to zväčša len preto aby si sa mu zapáčila čo najviac, pričom strácaš svoju autentickosť.

Lev to , čo si ostatní myslia je pre teba najdôležitejšie. Dopredu usmerňuješ frajera/frajerku ako sa má správať pred tvojou partiou, robíš si s ním/ňou kopec fotiek, kým nevyberieš jednu najkrajšiu, aby si ju zavesil/a na instagram. Jednoducho ti viac záleží na tom ako tvoj vzťah vyzerá z vonku, namiesto toho ako sa v ňom obaja cítite.

Panna – držíš si odstup. Keď dôjde k serióznym témam, snažíš sa urobiť si z toho srandu, a to len preto aby si nemusela ukázať skutočné pocity, a to ako si zraniteľná/ý.

Váhy – si veľmi podozrievavá/ý. A k tomu aj žiarlivá/ý. Bojíš sa, žeby ťa tvoj partner mohol nejako zradiť alebo nedajbože podviesť. Preto ho často špehuješ na sociálnych sieťach, alebo si tajne prejdeš jeho/jej sms.

zdroj: unsplash.com

Škorpión – neveríš nikomu. Rad/a si nechávaš tajomstvá pre seba. Bojíš sa, žeby sa tvoj partner mohol zľaknúť niektorej časti tvojej minulosti. Radšej zmeníš tému keď príde na niečo, o čom nechceš hovoriť.

Strelec – bojíš sa záväzku. Predstieraš, že nemáš emócie, ktoré možno (väčšinou) aj cítiš. Si zvyknutá/ý byť sama/sám. Snažíš sa odohnať od seba ľudí, aby ti nemohli ublížiť.

Kozorožec – si uzavretá/ý. Držíš si emócie pre seba a pokiaľ ti niečo vadí, alebo ťa obťažuje, snažíš sa s tým vysporiadať sama/sám, namiesto toho aby si o tom vravel/a svojmu partnerovi. Chceš všetko robiť sám/sama, pretože si myslíš, že nepotrebuješ nikoho.

zdroj: unsplash.com

Vodnár –  si nepredvídateľná/ý. Trvá ti príliš dlho kým odpíšeš a nečakane rušíš plány. Od ostatných očakávaš, že sa budú správať ukážkovo, no ty sám/sama sa tak nesprávaš. Nevynaložíš toľko úsilia pre partnera, koľko on vynakladá pre teba.

Ryby- miluješ drámu. Často predpokladáš ten najhorší možný scenár a robíš z komára somára. Partnerovi nenecháš možnosť niečo vysvetliť, pretože sa na neho nahneváš ešte pred tým, než sa o to vôbec pokúsi. A to aj v prípade, keď neurobil nič zlé.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.