Pexels/Loel Balangauan

Nikto nie je dokonalý a každý má svoje zlozvyky, ktorých by sa najradšej zbavil. V dnešnom horoskope sa dozvieš, akú najhoršiu vlastnosť má tvoje znamenie. Mala by si na nej popracovať a snažiť sa ju odstrániť.

Baran

Diktátorstvo. Baran je človek, ktorý je veľmi silný a tvrdý. Má sklony k diktátorstvu a za každú cenu chce byť vodcom skupiny. Či už doma, v práci alebo v škole.

Býk

Tvrdohlavosť. Ako už zo znamenia vyplýva, Býk je veľmi tvrdohlavý. Neberie do úvahy iný názor, len ten svoj. Hoci sa mýli, nikdy to neprizná.

Blíženci

Nestálosť. Dve tváre Blížencov sú ťažký oriešok. Nevedia robiť viac vecí naraz, pretože sa nevedia dlho sústrediť. Taktiež je toto znamenie nestále vo vzťahu.

Rak

Nedotklivosť (precitlivenosť). Aj keď to Rak nedá najavo, veľa vecí berie osobne a dotknú sa ho. Často je precitlivený a plače, lebo nedokáže zniesť nepríjemné veci.

Lev

Lenivosť. Myslela by si si toto o Levovi? No bohužiaľ, je to pravda. Je lenivý a keď niečo nemusí, neurobí to. K cvičeniu ho neprinútiš už vôbec, pretože je to pre neho strata času.

Panna

Ostré prejavovanie názorov (neoblomnosť). Na Pannu to nepasuje, no naozaj je vo svojich názoroch dosť ostrá. Kvôli tomu nemá veľa priateľov a často nájdeš toto znamenie vonku samé.

Váhy

Bezstarostnosť. Hoci patrí táto vlastnosť do tých negatívnych, každý by chcel byť raz za čas bezstarostný. Váham sa to darí, pretože sú bezstarostné a o nikoho sa nezaujímajú.

Škorpión

Citlivosť. Nie až tak ako Rak, no aj Škorpión je citlivý. Dotknú sa ho najmä veci, ktoré sa týkajú jeho vzťahu, osobných problémov a intímneho života.

Strelec

Naivnosť. O Strelcovi sa často hovorí, že má na sebe ružové okuliare. Je zaslepený, a keď sa zamiluje, nevníma nič, iba milovanú osobu. Veľakrát je to zlé, lebo môže ísť toxický vzťah.

Kozorožec

Príliš sa chráni (nedôverčivosť). Možno by si túto vlastnosť zaradila do tých pozitívnych, no u Kozorožca to tak nie je. Kvôli jeho „obrnenosti“ si nevie nájsť stály vzťah, pretože si k sebe nikoho nepustí.

Vodnár

Analyzovanie. Toto znamenie až príliš veľa rozmýšľa nad tým, čo sa stalo a ako to mohlo dopadnúť, keby zareagoval inak. „Overthinking“ u neho presahuje všetky hranice.

Ryby

Slabá komunikatívnosť. Citlivá Ryba nerada komunikuje. Kvôli tejto vlastnosti si taktiež nedokáže nájsť vzťah, lebo ten je najmä o komunikácii a otvorenosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy