instagram/couplegoals

Podľa horoskopu nám hviezdy vedia povedať veľmi veľa informácií, napríklad ako vyjadrujeme svoje pocity. Ako sa teda správame, keď sme zamilovaní?

BARAN

Baran je vášnivý milenec, ktorý miluje s urputným a ohnivým nadšením. Kardinálna energia tohto znamenia povzbudzuje barana k tomu, aby bol k svojim pocitom úprimný a priamy. Odvážny baran urobí pravdepodobne prvý ťah. Jeho city sú intenzívne a ich nekončiaca čestnosť buď vzťah zocelí, alebo naopak pokazí.

BÝK

Býk je znamenie, ktoré vyžaduje fyzický kontakt, aby sa cítilo bezpečne. Je zmyselný a vyvoláva častú náklonnosť k ľuďom. Toto znamenie sa rado obklopuje hmotným majetkom, takže sa nečuduj, ak sa ťa tvoj partner rozhodne zasypať darčekmi ako vyjadrenie svojej lásky. Býk je prirodzene štedrý a v srdci veľký romantik.

BLÍŽENCI

Blíženec rád blázni a láka svojho potencionálneho partnera sladkými slovami. Toto zhovorčivé znamenie má prirodzený flirt a môže niekedy pôsobiť dosť vrtkavo. Hľadá partnera, ktorý ho psychicky nadchne a chápe jeho potrebu slobody. Očakávaj, že blíženec, ktorý má o teba záujem, ti bude často písať a telefonovať, pretože s tebou potrebuje byť v neustálom kontakte.

RAK

Rak miluje intenzívnosť a jeho náklonnosť k tebe je ľahko citeľný. Rád a často vyjadruje svoju lásku a na oplátku očakáva to isté. Rak je veľmi emotívne znamenie. Má veľké očakávania, pokiaľ ide o romantiku a vyžaduje si plne oddaného partnera.

zdroj: instagram.com/laurandnicolas

LEV

Rovnako ako baran, aj lev je ohnivý milenec s intenzívnou vášňou, ktorá môže byť ohromujúca. Lev miluje s nadšením a je veľmi oddaný. Sebavedomie levovi nechýba, a keď je zamilovaný, svoje pocity dáva patrične najavo. Je to verný partner, ktorý vie svojho partnera očarovať lichôtkami a nekonečnou pozornosťou.

PANNA

Panna je zdržanlivejšia ako lev a svoju náklonnosť prejavuje jemnejšími spôsobmi. Toto znamenie miluje veľmi opatrne. Panna má skvelú schopnosť, ktorá jej umožňuje presne určiť potreby jej partnera. Než sa stane zraniteľnou, uistí sa, že to s vybraným partnerom naozaj stojí za to.

VÁHY

Váha často hľadá svoju druhú polovičku. Toto znamenie potrebuje vo vzťahu harmóniu. Partnera neustále zasypáva komplimentmi a sústredene počúva jeho problémy. Pri váhe je menšia pravdepodobnosť, že sa vyjadrí o svojich pocitoch priamo. Je romantická, často si však svojho partnera idealizuje.

ŠKORPIÓN

Je ťažké prehliadnuť záujem škorpióna, pretože miluje s prudkou intenzitou, ktorá môže byť až dychberúca. Škorpión má aj temnú stránku. Môže byť majetnícky a extrémne žiarlivý. Aj keď sa spočiatku môže zdať, že škorpión má nepreniknuteľnú škrupinku, veľkosť a intenzita jeho pocitov dá o sebe čoskoro vedieť. Je to tvrdohlavé znamenie, s vyjadreniami svojej lásky to môže občas až preháňať.

zdroj: Photo by Moises Solorzano from Pexels

STRELEC

Strelec je slobodomyseľné znamenie, ktoré potrebuje partnera, ktorý rovnako ako on miluje zábavu. Jeho optimistická energia je nákazlivá. Prináša povzbudenie do života jeho blízkych a povzbudzuje ich pozitívnou energiou. Rovnako ako ostatné ohnivé znamenia, aj strelec pravdepodobne priamo povie, že má k niekomu city. Často sa pokúsi zapôsobiť na svojho partnera svojimi skúsenosťami a znalosťami.

KOZOROŽEC

Rovnako ako panna, aj kozorožec je plachý a zdržanlivý, pokiaľ ide o záležitosti srdca. Hľadá dlhodobého partnera, ktorý sa stane pevnou súčasťou jeho zorganizovaného života. Kozorožec môže byť konvenčný, uprednostňuje staromódne prejavy náklonnosti ako sú kvety a čokoláda. Môže byť ťažké odhadnúť jeho skutočné pocity. Napriek tomu je partnerom verným, oddaným, veľkorysým a milujúcim.

VODNÁR

Napriek tomu, že Vodnár pôsobí emocionálne vzdialene, je neuveriteľne milujúci a starostlivý. Rovnako ako blíženci, aj on by sa rád o svojom partnerovi dozvedel všetko. Vodnár miluje slobodu, takže ak ti obetuje všetok svoj čas a priestor, môžeš si byť istá, že to s tebou myslí naozaj vážne. Vodnár si hľadá zaujímavého partnera, ktorý dokáže udržať jeho pozornosť.

RYBY

Môže byť ťažké povedať, čo ryba skutočne cíti vďaka svojej záhadnej a introvertnej povahe. Ryba sa môže pokúsiť prilákať pozornosť svojho potenciálneho partnera túžiacim očným kontaktom a plachými, jemnými signálmi. Je to zasnívaný a milujúci romantik, ktorý potrebuje od svojho partnera cítiť nekonečnú oporu a lásku.

Zdroje: thetalko.com, thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy