Pexels/cottonbro

Povaha človeka je podobná ako jeho znamenie. Vieš podľa nej predpovedať to, ako sa bude asi správať, čo má rád a čo nie. Pripravili sme si pre teba kvíz, v ktorom sa dozvieš, ako by mal podľa teba vyzerať ideálny Silvester.

Pusť sa do toho a daj nám vedieť v komentári, či je to pravda.

Kde by si si vedela predstaviť ideálnu dovolenku?

Ak by si robila párty, akú tému by si navrhla?

Aký žáner filmu si rada pozrieš?

Čo rada robíš vo svojom voľnom čase?

Unsplash/Ga

Aké ročné obdobie máš najradšej?

Pexels/Anastasiya Gepp

Aké darčeky rada dostávaš?

Pexels/Pavel Danilyuk

Akým slovom by si opísala svoju povahu?

Aké je tvoje znamenie?

Unsplash/Alora Griffiths

Kde by si mala podľa tvojej povahy tráviť Silvester: Otestuj sa
DOMA
Ideálny Silvester si predstavuješ doma. Máš rada svoje pohodlie, keď nikam nemusíš ísť, cítiš sa komfortne a pred nikým sa nemusíš pretvarovať. O polnoci si pripiješ s rodinou a ideš spať - nič viac ti ku šťastiu nechýba.
NA CHATE S PRIATEĽMI
Máš zábavnú povahu a potrebuješ sa baviť. Ideálny Silvester si predstavuješ s partiou kamarátov, s ktorými si rozumieš a máš ich rada. Miluješ, keď si obklopená dobrými a vtipnými ľuďmi. Na takýto perfektný deň by si spomínala ešte dlho.
V EXOTIKE
Miluješ teplo a more. Ideálny Silvester si predstavuješ v exotike, pretože nemáš rada naše mrazy a najradšej by si celú zimu strávila niekde v teple. Vďaka tomu by si si dokonale oddýchla a domov by si prišla ako vymenená. Možno sa ti o pár rokov tvoje predstavy naplnia, kto vie.
NA CHATE S PARTNEROM
Si telom, no aj dušou, romantička. Najradšej by si Silvestra strávila iba s priateľom, pretože by si si ho chcela užiť osamote. Mohli by ste sa venovať jeden druhému a rozprávať sa do hĺbky. Ideálny Silvester si nevieš predstaviť inak.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy