Smutná žena pozerá do zeme

Pravda o sebe je niečo, čo si mnohí nechceme vôbec pripustiť. Myslíš si, že poznáš samu seba dosť dobre? Vieš, aké sú tvoje silné a slabé stránky, ako zvládaš stres alebo ako sa vieš rozhodovať? 

Pripravili sme si pre teba kvíz so 7 otázkami, v ktorom môžeš zistiť, ako dobre sa poznáš. Bude pravda o sebe príjemná alebo budeš musieť popracovať na zlepšení? Nezabudni na to, aby si bola pri odpovedaní naozaj úprimná.

Vieš, čo ti dokáže urobiť najväčšiu radosť?

Poznáš svoje slabé stránky?

Vieš, kým chceš byť a čo by si chcela dosiahnuť?

Ako je na tom tvoje sebavedomie?

Aký máš vzťah k samote?

Dokážeš odmietnuť niečo alebo niekoho, keď s tým nie si stotožnená?

Vieš, aké sú tvoje silné stránky?

Ako dobre poznáš samu seba? Týchto 7 otázok o tebe odhalí skutočnú pravdu
POZNÁŠ SA VEĽMI DOBRE.
Máš vynikajúci prehľad o sebe a poznáš svoje silné a slabé stránky. Je jasné, že sa snažíš byť lepšou verziou samej seba, a preto sa ti darí zvládať stresové situácie a rozhodovať sa správne. Pokračuj v tomto poznaní a vlastnom rozvoji.
MÁŠ NA ČOM ZAPRACOVAŤ.
Máš o sebe dobrý prehľad, ale mala by si viac pracovať na sebapoznávaní. Možno existujú oblasti, kde by si mohla dosiahnuť väčšiu harmóniu alebo pokrok. Určite ti môžu pomôcť rôzne techniky, ako je napríklad meditácia, sebareflexia alebo cvičenie.
JE TO NAOZAJ ZLÉ.
Potrebuješ viac sebareflexie a práce na poznávaní samej seba. To ale nevadí, každý niekde začínal a sebapoznávanie je proces. Neboj sa začať všetko odznova a použiť rôzne techniky, ktoré ti môžu pomôcť v tvojom sebapoznaní. Nezabudni, že každá cesta začína prvým krokom a tvoj prvý krok môže byť práve teraz.

Ak chceš vedieť, či by bol z teba dobrý líder, ktorý by dokázal viesť ľudí, urob si aj náš nedávny kvíz. Možno budeš prekvapená, čo sa dozvieš.

Aj ty máš problém s tým, že si poriadne neveríš a chcela by si zvýšiť svoje sebavedomie? Neboj, nie si v tom sama. Existuje však množstvo spôsobov, ktoré ti v tom môžu pomôcť a niektoré ti nezaberú ani 10 minút. Tie sú ideálne pre zaneprázdnené ženy. Nájdeš ich v tomto našom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy