Líder

Aký je líder? Aké má mať zručnosti a schopnosti? Možno ani nevieš, že sú v tebe ukryté už od narodenia, dokázala by si viesť akýkoľvek tím a bola by si v tom veľmi úspešná. Tento kvíz ti prezradí, či sa v tebe nachádzajú nejaké líderské zručnosti. 

Sťažovali sa na teba v detstve rodičia alebo učitelia?

Myslíš, že progres v spoločnosti nastáva len tedy, keď tých ľudí má kto viesť?

Páči sa ti, keď sa o teba niekto pravidelne stará?

Myslíš, že žena má byť pokorná?

Ako rýchlo sa vieš rozhodnúť v ťažkých situáciách?

Ako veľmi si otvorená v komunikácii?

Ukrýva sa v tebe silný líder? Zisti, či by si dokázala riadiť tím ľudí
TVOJE LÍDERSKÉ ZRUČNOSTI SÚ NA NEZAPLATENIE.
Si bezpochyby prirodzený líder. Máš v sebe všetky kvality a schopnosti, ktoré by si potrebovala k vedeniu tímu a je dosť možné, že už nejaký aj riadiš. Ak ešte stále nie, určite si ťa to skôr či neskôr nájde.
MOHLA BY SI BYŤ LÍDER, ALE NECHCEŠ TO.
Ukrývajú sa v tebe líderské zručnosti, ale až tak veľmi ich v sebe nechceš rozvíjať. Uvedomuješ si, že byť na takejto pozícii vyžaduje aj isté obetovanie seba a svojich osobných záujmov, a na to nie si aspoň zatiaľ vôbec pripravená. Ak by si sa však v tomto chcela niekedy rozvíjať, bude sa ti v tom veľmi dariť.
NEMÁŠ V SEBE LÍDERSKÉ ZRUČNOSTI.
Jednoducho taká nie si. Nevieš si povedať svoje, občas sa ti veľmi ťažko komunikuje s ľuďmi a radšej sa budeš niekomu podriaďovať, než by si mala rozkazovať ostatným. A vôbec to nie je zlé, nie každý to potrebuje. Máš iné kvality, ktoré by ti každý mohol len závidieť a vieš s nimi dobre narábať.

V tomto našom kvíze zistíš, aká profesia je pre teba ideálna podľa tvojho znamenia zverokruhu. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy