Osobnostný kvíz

Temnú stránku má každý z nás, ale nie každý o nej vie, Prípadne nie všetci ju dokážu prijať takú, aká naozaj je. Ako je to v tvojom prípade, v čom sa skrývajú tvoje nedostatky? Prezradí ti to tento osobnostný kvíz.

Máš nejaké svoje "guilty pleasure" (niečo, čo máš rada, ale nie si na to hrdá)?

Čo ťa najviac irituje na ostatných?

Ako sa správaš, keď nevyhráš hádku?

Predstav si, že namiesto teba v práci dostala odmenu tvoja kolegyna a nie ty, hoci ste pracovali rovnako. Tvoja reakcia?

Za čo sa na teba hnevali rodičia, keď si bola malá?

Čo máš najradšej?

Odhaľ svoju temnú stránku: Osobnostný kvíz odkryje všetky tvoje tajomstvá
NAMYSLENOSŤ
Tvojou temnou stránkou je namyslenosť. Si 100 % presvedčená, že si najlepšia, najkrajšia a najmúdrejšia na svete a všetci ostatní sú oproti tebe veľké nič. Občas ti táto tvoja stránka veľmi pomáha, ale často aj škodí, a to hlavne vo vzťahoch s blízkymi.
HRÁŠ SA NA OBEŤ
Vieš výborne manipulovať a to tak, že sa hráš na city a robíš zo seba chúďatko. A občas sa tak naozaj cítiš, pretože si myslíš, že svet je voči tebe strašne nespravodlivý. Kvôli tejto tvojej temnej stránke môžeš mať problém vziať na seba zodpovednosť a vstúpiť do dospelého života.
AGRESIVITA
Nevieš kontrolovať svoje emócie a výbuchy hnevu a toto je tvojou temnou stránkou. Nepáči sa to ani tebe, pretože to nevieš udržať pod kontrolu. Ak by si to predsa skúsila, táto tvoja vlastnosť by ti v živote práve vedela aj pomôcť, pretože v zlosti sa skrýva motivácia a inšpirácia.

V tomto našom osobnostnom kvíze môžeš zistiť, aká farba najlepšie vystihuje tvoju povahu. 

Chcela by si začať žiť pozitívne, no nevieš, kde začať? Ak sa usiluješ o zmenu myslenia, no necítiš sa v tom dosť silná a vytrvalá, nevzdávaj sa. V našom nedávnom článku nájdeš niekoľko tipov, ktoré ti pomôžu udržať si pozitívny postoj po celý život.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy