S bábätkami v šoubiznise sa ako keby roztrhlo vrece. Len včera oznámila svoje tehotenstvo aj speváčka Veronika Nízlová. Dnes sa s radostnou novinkou pochválil herec zo seriálu Oteckovia, Marek Fašiang. Na svojom Instagrame zdieľal krásnu fotku s priateľkou Terezou. 

Dvojica si momentálne užíva dovolenku pri mori, kde vznikla aj krásna fotka. Môžeš na nej vidieť, že prvé mesiace si túto radostnú správu nechali pre seba, pretože modelka Tereza už má bruško trochu väčšie. 35-ročný herec k príspevku napísal toto: “TATUŠO” ..čo by som tak napísal.. Budem tata a to je najviac,“ podelil sa so svojimi fanúšikmi.

Podobnú radosť zdieľala aj jeho partnerka, 22-ročná modelka Terka. „Je toho, toľko čo by som napísala, ale tu je komentár zbytočný ❤️ už sa ťa nevieme dočkať,“ zdôverila sa so svojimi pocitmi.

Pod ich príspevkami sa začali zbierať gratulácie od ich priateľov a známych osobností. Pogratulovali im napríklad Veronika Nízlová, herečka Eva Pavlíková, speváčka Aless či víťazka Miss 2017 Hanka Závodná. Marek Fašiang je tak posledným zo štvorice oteckov, ktorý sa stane otcom aj v reálnom živote, nielen v obľúbenom seriáli. Gratulujeme!

zdroj: Instagram/marekfasiang, Instagram/bizikova_tereza

Zdroj: Instagram/marekfasiang, Instagram/bizikova_tereza

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.