Mama na prenájom - Marek Fašiang, Martin Klinčúch a Maroš Kramár

Rodí sa nám nová láska na pľaci seriálu Mama na prenájom? Zdá sa, že Marek Fašiang má blízko k známej herečke nielen za kamerami, ale aj v realite. Ktorá to je? Zistiť to môžeš na Instagrame Markízy, no aj na profile tejto krásky.

Moderátor šou Farma a známy herec Marek Fašiang má toho teraz na práci veľa. Zároveň sa objavuje v obľúbenom rodinnom seriáli Mama na prenájom a v dobovej snímke Dunaj, k vašim službám, kde najnovšie hrá esesáka Ludwiga. Tam ma blízko k Helge, manželke Waltera Klausa (Jána Koleníka).

Prednedávnom sa dokonca v Teleráne objavil po boku Janky Kovalčíkovej, ktorá v Dunaji hrá Lenu a musíš uznať, že by im to spolu pristalo aj ako páru. Pravdou ale je, že ona je v realite šťastne zadaná a vydatá pani.

Marek Fašiang má blízko k tejto herečke

Zdá sa však, že Marek Fašiang si rozumie aj s Kristínou Kanátovou, ktorá v seriáli Mama na prenájom hrá Evu, riaditeľku nemocnice a jeho sestru. Spočiatku to ale na našich televíznych obrazovkách vyzeralo tak, že naveky budú rozhádanými súrodencami, ktorí si robia naprieky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Časom si však k sebe, nečakane, našli cestu a aktuálne sú z nich veľmi dobrí priatelia a ukážkoví súrodenci. Pomáhajú si na každom kroku. Radia si, čo sa týka rôznych situácií a rozprávajú si tajomstvá.

Vyzerá to však tak, že majú perfektné vzťahy aj v realite a dobre sa im spolu hrá. Kristína totiž pred pár dňami vo svojich stories na Instagrame zverejnila ich spoločnú fotku. Vyzeralo to na nej tak, že im je na pľaci spolu veselo, čo dosvedčujú aj Kristínine príspevky z mája 2023.

Marek Fašiang tentokrát mal na krku prevesený obrovský veniec. Ak si totiž pravidelnou diváčkou seriálu Mama na prenájom, zrejme vieš, že Eve a Robovi zomrel otec a chystali sa na pohreb.

Zatiaľ to ale teda vyzerá tak, že si Marek a Kristína aj v realite rozumejú iba na kamarátskej úrovni.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Tak čo myslíš, hodili by sa k sebe Marek Fašiang a Kristína Kanátová aj ako pár? 

Zdroj: Instagram/mamanaprenajom.markiza, Instagram/kristina__kanatova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News