Marek Fašiang

Herec a moderátor Farmy Marek Fašiang v stories na Instagrame prezradil, že bol na rande. Spoločnosť mu robila známa kráska, ktorú pri stole v reštaurácii vyfotil. Skôr, ako táto fotka z Marekových príbehov zmizla, stihol ju zaznamenať portál Koktejl.

Pred pár mesiacmi snúbenci Marek Fašiang a Tereza Bizíková šokovali, keď fanúšikom oznámili, že majú krízu vo vzťahu. Nevedeli, či ju zvládnu prekonať. Následne sa začali ukazovať oddelene a krásnu modelku spájali s novým chlapom.

Rovnako aj herec mal mať novú priateľku, no on sa vyjadril, že to nie je pravda. Popri práci a starostlivosti o dcérku by na to ani nemal čas. Potvrdil však aj oficiálny rozchod s Terezou, pričom sa o malú Olivku starajú striedavo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Chcú však byť tými najlepšími rodičmi, aj keď už nie sú spolu. Svedčí o tom aj to, že minulý víkend Olíviu zobrali na výlet, kde prvýkrát stála na lyžiach.

Marek Fašiang na rande s dcérkou

Obaja rodičia na svojich sociálnych sieťach zverejňujú, ako trávia čas s dcérkou. Raz je to mamina, potom zase otecko. A práve Marek Fašiang bol s Olivkou pred pár dňami na „rande“ v reštaurácii. Dali si tam večeru, ktorá vyzerala naozaj chutne.

Herec totiž svoju dcérku vyfotil, ako sa na jedlo sústredí a potom to zverejnil v stories na Instagrame. Skôr, ako tento záber z jeho príbehov zmizol, stihol si ho všimnúť a zaznamenať portál Koktejl. Vidieť ho môžeš po kliknutí SEM.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Zdroj: Koktejl, Instagram/marekfasiang

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News