Marek Fašiang

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Obľúbený herec a moderátor Marek Fašiang zostal pred najkrajším obdobím v roku single. Počas moderovania reality šou Farma pre TV Markíza poskytol súkromný rozhovor, kde priznal, s kým bude tráviť tohtoročné Vianoce. Tento človek mu ich spraví opäť vynímočné.

Meno Marek Fašiang netreba asi nijako extra predstavovať. Herec sa preslávil hlavne vďaka úlohe single otecka Tomáša v seriáli Oteckovia. O čosi neskôr sa objavil na TV obrazovkách aj ako moderátor šou Farma.

Marek Fašiang zostal pred Vianocami single

V októbri všetkých prekvapilo jeho prehlásenie, kedy priznal krízu vo vzťahu s priateľkou. Hercovi učarovala o 14 rokov mladšia Tereza Bizíková, s ktorou vychovávajú aj dcérku Olíviu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Aj keď to asi málokto čakal, takmer presne dva mesiace neskôr oznámil herec aj rozchod. Dvojica spoločne nežije už nejaký ten čas a ako sám priznal, tretia osoba za ich nezhodami určite nebola.

„My sme v podstate prežívali dlhšiu vzťahovú krízu a keby som vedel pomenovať dôvod, keby bol tak jasný a zreteľný, tak by bol možno aj riešiteľný. Žiaľ, to ani my nevieme identifikovať, dospeli sme do štádia, že radšej budeme šťastní od seba, ako nešťastní spolu,“ vysvetlil vtedy.

S kým bude tráviť najkrajšie sviatky v roku?

Marek sa teraz pochopiteľne venuje naplno práve práci a moderoval aj finálové kolo reality šou Farma. Aj keď nebol v podobnej situácii prvýkrát, nebolo to pre neho úplne jednoduché a priznal, že to je najťažšie, čo môže ako moderátor zažiť. Pre TV Markíza však prehovoril aj o najkrajších sviatkoch v roku. S kým bude tráviť Vianoce?

„S najbližšími, samozrejme, takže teším sa, že budem s tými najbližšími,“ odpovedal. Následne prehovoril aj o svojej malej dcérke: Je to krásne, už keď uvidela prvé svetielka a prišla s tým wau. Tak robíme to pre tie deti a tie sviatky majú úplne inú príchuť, ako to bolo v minulosti.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News