Marek Fašiang a Tereza Bizíková s Olíviou
Instagram/marekfasiang/bizikova_tereza

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zdá sa, že Marek Fašiang a jeho snúbenica Tereza Bizíková krízu vo vzťahu neustáli. Známy herec a moderátor to totiž priznal pre Plus 7 dní

Krízu sa im nepodarilo ustáť

„Každý vzťah zažije počas svojej existencie krízu. Ten náš ju zažíva práve teraz. Bez ohľadu na to, ako náš partnerský vzťah dopadne, stále nás bude spájať naše najväčšie životné šťastie! Olívia,“ priznal Marek na svojom Instagrame takmer presne pred dvoma mesiacmi.

Pod týmto príspevkom sa takmer ihneď objavili komentáre od známych tvárí nášho šoubiznisu, ktoré Marekovi a Tereze vyjadrovali podporu a držali im palce, aby to zvládli. Zdá sa však, že napokon sa im krízu vo vzťahu nepodarilo ustáť.

„Pár, žiaľ, už netvoríme nejakú dobu, ani nežijeme v spoločnej domácnosti, stav je, žiaľ, takýto,“ povedal Marek Fašiang pre Plus 7 dní.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Stál za tým niekto tretí?

Aj napriek tomu, že Terezu teraz spájajú s novým chlapom, za ich rozchod nemôže nikto ďalší.

„Tretia osoba za tým určite nie je. My sme v podstate prežívali dlhšiu vzťahovú krízu a keby som vedel pomenovať dôvod, keby bol tak jasný a zreteľný, tak by bol možno aj riešiteľný. Žiaľ, to ani my nevieme identifikovať, dospeli sme do štádia, že radšej budeme šťastní od seba, ako nešťastní spolu,“ vysvetlil herec, ktorý vraj aktuálne s nikým nerandí.

„Vôbec a priznám sa, že mám tak extrémne veľa roboty, že som buď v práci alebo s malou, takže takéto veci ani neriešim. Priority sú teraz inde a jediná žena v mojom živote je teraz moja malá,“ tvrdí známy herec.

Aký má Marek Fašiang teraz vzťah s Terezou a ako sa starajú o ich dcérku?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News