Fašiang a Bizíková s Olíviou

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známy pár Fašiang a Bizíková prekvapivo priznali krízu vo vzťahu. Svojim fanúšikom to oznámil práve Marek na svojom Instagrame

Herec a už aj moderátor Marek Fašiang a jeho o 14 rokov mladšia partnerka, modelka Tereza Bizíková, dlho patria medzi najkrajšie a najidylickejšie páry slovenského šoubiznisu.

Mnohým fanúšikom idú vzorom a zdalo sa, že sú vo vzťahu šťastní. Pred dvoma rokmi sa stali rodičmi krásnej dcérky Olívie, ktorá rastie ako z vody a každý deň nám ukazuje, aká je šikovná.

Fašiang a Bizíková priznali krízu vo vzťahu

Rodinka si iba pred pár týždňami užívala dovolenku na Malorke a nič nenasvedčovalo tomu, čo teraz oznámili. Fašiang a Bizíková majú krízu vo vzťahu a nevedia, či ju zvládnu ustáť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

„Každý vzťah zažije počas svojej existencie krízu. Ten náš ju zažíva práve teraz. Bez ohľadu na to, ako náš partnerský vzťah dopadne, stále nás bude spájať naše najväčšie životné šťastie! Olívia,“ priznal Marek na svojom Instagrame.

Mnohých fanúšikov táto informácia zaskočila a páriku do komentárov začali písať dlhé súcitné a podporné správy. „Ale už ste toho veľa preskákali. Aj neprajníkov, ktorí hovorili, že ten vzťah dlho nevydrží. Ukážte im, že ste silná dvojka a bude zase všetko dobré. Držím palce,“ vyjadrila podporu jedna z fanúšičiek.

„Držím vám palce, aby ste mali silu a chuť sa posnažiť urovnať to a nevzdať sa. Za seba ti ako jeden z najlepších nástrojov na to môžem poradiť párovú terapiu,“ pridal sa ďalší. „Rešpekt za takéto priznanie. Držím vám palce, nech ste obaja šťastní, akokoľvek to bude,“ píše ešte jeden.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Zdroj: Instagram/marekfasiang

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News