Bizíková a Fašiang

Modelka Tereza Bizíková sa po rozpade vzťahu s hercom Marekom Fašiangom objavila v podcaste Pre mamy s Babsy, ktorý zverejnil portál Najmama.sk. Práve tam sa rozhovorila o rozchode, ale aj ich aktuálnom vzťahu.

Tereza Bizíková a Marek Fašiang tvorili jeden z najkrajších párov a dvojica spoločne vychovávala aj dcérku Olíviu. Mnoho fanúšikov tak šokovalo, keď koncom minulého roka oznámili rozchod.

Ako samotná modelka teraz priznala, vzťah sa snažili všetkými silami zachrániť, avšak ani po návšteve psychologičky sa im to nepodarilo. Dvojica však, zdá sa, teraz vychádza dobre. To dokázal aj fakt, že nedávno spoločne oslávili meniny ich dcérky. Tereza sa teraz v podcaste Pre mamy s Babsy opäť vrátila k ich rozchodu.

Tereza Bizíková priznala výčitky

„Tak samozrejme, nebolo to jednoduché, pretože boli sme spolu viac ako päť rokov. To je dosť dlhé obdobie na to, aby sme si medzi sebou vybudovali vzťah. Samozrejme, nebudem klamať, bolo tam trápenie aj výčitky, keď sa to celé odohralo.“

„Hlavne, teda skrz maličkú, najviac som si vyčítala, že nebude vyrastať v kompletnej rodine. Mrzelo to, aj to istým spôsobom stále mrzí. Ale myslím si, že s odstupom času sme si k sebe našli veľmi krásny rodičovský a kamarátsky vzťah,“ prezradila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Ako sama dodala, s odstupom času si aj ich dcérka Olívia zvykla na striedavú starostlivosť, ktorú majú aktuálne jej rodičia. Influencerka v podcaste priznala, že s Marekom sa ani nezamýšľali nad tým, či rozchod ublíži ich dcérke, keďže je príliš malá.

Marek a Teraz sa vedia aj po rozchode dohodnúť

Mamička však priznala aj to, že herec má s dcérkou krásny vzťah a aktuálne sa s ňou dokonca nachádza úplne sám na dovolenke. Ako sa však dohadujú na starostlivosti o dcérku?

„My sme si to nastavovali zo začiatku tak, že ja viem, že Marek je veľmi pracovne vyťažený a nemôže si dovoliť mať malú napríklad na celý jeden deň v týždni. Pretože jeho pracovná doba nie je od ôsmej do piatej, ja takisto nemám takú prácu. Čiže tam bolo hneď od začiatku jasné, že jednoducho sa budeme musieť vedieť dohodnúť,“ načrtla.

A následne dodala, že to majú spoločne nastavené veľmi dobre, a keď chce ísť jeden z rodičov s dcérou napríklad na výlet, tak sa dohodujú dopredu. Všetko im to výborne funguje.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TEREZA B. (@bizikova_tereza)

Zdroj: najmama.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News