Instagram/marekfasiang

Už čoskoro budú traja. 22-ročná modelka Tereza Bizíková nosí pod srdcom bábätko, ktorého otcom je herec Marek Fašiang. Už nebude tatušom len v seriáli Oteckovia, ale aj v reálnom živote. 14-ročný vekový rozdiel im vôbec neprekáža, pretože sú spolu šťastní, a to je predsa základ.

Tereza už absolvovala niekoľko tehotenských fotení, aby si tieto spomienky navždy zachovali. Naposledy sa zverila do rúk známej fotografky Kataríny Hoffmann Šlesárovej, ktorá je aj u iných celebrít veľmi obľúbená pre svoju šikovnosť a umelecké cítenie, o čom svedčí aj výsledok ich spoločného fotenia.

Okrem klasických zahalených fotiek sa Terka aj vyzliekla a spolu s Katkou nafotili umelecké tehotenské akty. A musíme uznať, že budúca mamička vyzerá skutočne výborne a bola by škoda takéto snímky neurobiť. Pochvaly vyjadrili aj ľudia v komentároch.

Fotku, na ktorej je tehotná Tereza nahá, nájdeš >>> TU <<<

Odhadovaný termín pôrodu je niekedy v decembri, pretože teraz by mala byť Tereza približne v 34. týždni tehotenstva. Obaja sa s Marekom na príchod bábätka veľmi tešia a obľúbený herec dokonca prezradil, že to bude dievčatko.

Budúci rodičia momentálne usilovne pracujú na rekonštrukcii bytu a zároveň príprave detskej izby pre malú princeznú. Už teraz sa tešíme na viac fotiek.

Zdroj: Instagram/katarinaslesar, Instagram/bizikova_tereza, Instagram/marekfasiang

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News