Fašiang a Bizíková s dcérkou
Instagram/marekfasiang/bizikova_tereza

Tereza Bizíková a Marek Fašiang sa už pred nejakým časom rozišli. Teraz sa však v stories na Instagrame objavila s chlapom, a to rovno v posteli. Skôr, ako tento záber z jej profilu po 24 hodinách zmizol, postrehol ho portál Koktejl.

Iste sa ti dostalo do uší, že jeden z najkrajších párov nášho šoubiznisu sa koncom minulého roka rozišiel. Reč je o hercovi a moderátorovi Marekovi Fašiangovi, ktorý bol zasnúbený s modelkou Terezou Bizíkovou. Dokonca spolu majú dcérku Olíviu, o ktorú sa striedavo starajú.

A hoci známy herec priznal, že medzi ním a jeho teraz už exsnúbenicou sú nejaké výčitky, vychádzajú spolu dobre. Chcú byť dobrými rodičmi pre ich malú dcérku.

Fašiang a Bizíková na výchovu o dcérku nie sú sami

Práve na starostlivosť o Olivku rodičia, zdá sa, nikdy nebudú sami, hoci sa rozišli. Marek priznal, že ak by to nezvládal alebo nestíhal kvôli pracovným povinnostiam, o jeho dcérku sa postará rodina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Vyzerá to tak, že podobne je to aj v prípade maminy Terezy, ktorá sa práve v stories na Instagrame posťažovala fanúšikom, že Olívia si prechádza obdobím vzdoru. A teda, je to s ňou teraz ťažšie.

Tereza Bizíková bola pred časom spájaná s novým chlapom. Jej ex, Marek Fašiang vraj zase žiadnu priateľku zatiaľ nemá a jedinou ženou v jeho živote je práve dcérka.

Zdá sa však, že Tereza má v živote viac chlapov. A jedným z nich je práve jej brat Laco, ktorý sestre pomáhal so starostlivosťou o malú neterku. S babami sa vyfotil rovno v posteli a záber pridal do stories na Instagram s popisom: „Rodinné uspávačky“.

Tereza Bizíková potom tento príspevok prezdieľala na svojom profile, čo zaznamenal portál Koktejl a vidieť ho môžeš po kliknutí SEM.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TEREZA B. (@bizikova_tereza)

Zdroj: Koktejl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News