Fašiangova snúbenica Tereza Bizíková

Na túto zimnú dovolenku určite len tak nezabudne! Slovenská modelka a Fašiangova snúbenica, Tereza Bizíková, sa na svojom Instagrame pochválila krásnymi zábermi z našich hôr. Rozprávkové momenty však vystriedala nehoda, po ktorej musela byť mladá mamička prevezená na urgentný príjem.

23-ročná Tereza je partnerkou herca Mareka Fašianga od roku 2018. V lete 2021 zamilovaná dvojica oznámila, že sa z nich stane rodinka. O pár mesiacov na to seriálový tatušo pokľakol a svoju drahú požiadal aj o ruku. Dnes sú rodičmi dcérky menom Olívia a svadbu majú stále pred sebou.

Fašiangova snúbenica Tereza
zdroj: Instagram/bizikova_tereza

Tereza Bizíková mala úraz

Rodinka si užíva spoločné chvíle a tie posledné trávili v horách na lyžovačke. Nový rok v Nízkych Tatrách však nedopadol úplne podľa predstáv. Pri lyžovačke, na ktorej jej robila spoločnosť aj Nela Pocisková, totiž utrpela Terezka úraz. „Neodhadli sme úplne situáciu,“ napísala k upozorneniu, aby ľudia nelyžovali za zníženej viditeľnosti a na zjazdenom svahu.

Dané okolnosti zrejme spôsobili pád, z ktorého sa len tak ľahko neotriasla. Krásnu mamičku tak museli previesť na urgentný príjem v Poprade. „Som úplne v poriadku, mini otras a narazené koleno,“ oznámila fanúšikom, že sa chystá aj na iné vyšetrenia. Tie dopadli dobre a noc strávila s partnerom a dcérkou už na hotelovej izbe.

Prajeme skoré zotavenie.

Fašiangova snúbenica Tereza skončila na urgente
zdroj: Instagram/bizikova_tereza

Zdroj: Instagram/bizikova_tereza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News