Tereza Bizíková

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nezvládli avizovanú krízu vo vzťahu? Čitateľka pre portál Nový čas prezradila, že Tereza Bizíková vraj už má nového priateľa. Odhalila aj meno muža, ktorý údajne nahradil Mareka Fašianga. 

Už v októbri Marek Fašiang a Tereza Bizíková priznali krízu vo svojom vzťahu. Nevedeli, či to zvládnu ustáť, no každopádne ich navždy bude spájať dcérka Olívia.

Po avizovaných problémoch medzi sebou sme si v ich stories na Instagrame všimli, že zrejme trávia čas oddelene. Zverejňovali tam len zábery s dcérkou a ukazovali aj vlastné príspevky zo svojho osobného či pracovného života. Dokonca Olívia nedávno oslavovala narodeniny a jej rodičia na svojich instagramových profiloch zverejnili rozdielne príspevky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Tereza Bizíková vraj má nového priateľa

Pred pár dňami tiež mala narodeniny aj Tereza Bizíková. Možno si aj ty teda čakala, že jej zablahoželá aj Marek Fašiang, no verejne sa tak nestalo. Modelka ale oslavovala so svojimi kamarátmi, no ako si si mohla všimnúť, dostala aj nádhernú kyticu. Od jej snúbenca však asi nebola.

Práve naopak. Jedna z čitateliek portálu Nový čas im do redakcie napísala zaujímavú pikošku. Tereza už údajne stihla Mareka vymeniť za niekoho nového.

„Tereza má nového priateľa, volá sa Marco Pleva,“ uviedla. A dotyčný s modelkou vraj na Instagram pridal aj príspevky s ňou, no už ich tam nenájdeš.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TEREZA B. (@bizikova_tereza)

Tak čo myslíš, má naozaj Tereza Bizíková nového priateľa alebo je Marco len kamarát? Pravdou je, že aj luxusnú večeru si prednedávnom s niekým užívala, no nie je jasné, kto s ňou bol. Už vtedy sa ale začalo diskutovať o tom, či náhodou nebola na rande.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News